Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Odchodzili ze starostwa, przyznali sobie sprzęt za 35 tysięcy. "W formie upominku"

9 listopad 2018 11:06
68 18

Jak informuje serwis faktyoswiecim.pl, zarząd powiatu oświęcimskiego przyjął uchwały, którymi przekazał trojgu odchodzącym członkom zarządu sprzęt elektroniczny o wartości niemal 35 tysięcy złotych.

- napisano w uchwałach. Sprzęty przekazano staroście Zbigniewowi Starcowi, wicestaroście Jarosławowi Jurzakowi i etatowej członkini zarządu powiatu Ewie Palusiak.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 18
damtek

9 listopad 2018 11:10

Najnowsza plotka nt. oferty przej¶cia do PiS radnych PO w sejmiku woj. ¶l±skiego: 3 mln z³. Rok w zarz±dzie KGHM, potem odwo³anie i 2-letnia odprawa (chyba kontrakt na 3 l.). To nie s± tanie rzeczy  PiS brakuje 1 radnego (ma 22), by wybraæ marsza³ka; KO-SLD-PSL ma wiêkszo¶æ: 23 Marcin Zasada/twitter

Johnny Bravo

9 listopad 2018 11:09

Zapewne siê im nale¿a³o!

krynolinka

9 listopad 2018 11:09

Szyd³o na odchodne pewnie przytuli limuzynê.

1moja

9 listopad 2018 11:09

"...Wyra¿a siê zgodê na nieodp³atne przekazanie mienia zgodnie z za³±cznikiem w formie upominku ..." kiedys to sie nazywalo kradzieza mienia spolecznego, a dzisiaj PiSbolszewicy biora sobie jak swoje. Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

hefajstos1

9 listopad 2018 11:09

Ci ludzie nie maj± wstydu, grama godno¶ci. Aby tylko "nachapaæ siê". Starzec, Jurzak, Palusiak - zapisali siê w historii powiatu o¶wiêcimskiego.

Zaloguj siê Skomentuj

9 listopad 2018 11:08

Aby oceniæ lub

Oceniono 11 razy

9 listopad 2018 11:08

Ci ludzie nie mają wstydu, grama godności. Aby tylko "nachapać się". Starzec, Jurzak, Palusiak - zapisali się w historii powiatu oświęcimskiego.

Oceniono 15 razy

9 listopad 2018 11:08

Dojna zmiana...

krynolinka

9 listopad 2018 11:08

Szydło na odchodne pewnie przytuli limuzynę.

Johnny Bravo

9 listopad 2018 11:08

Zapewne się im należało!

panbies

9 listopad 2018 11:08

Beatka pewnie im kazała. Bo się należy:D

weche

9 listopad 2018 11:08

Wybrani do powiatu z PISu... Ile kosztowały ośmiorniczki Sikorskiego? niech ktoś mi przypomni

2krzychok

9 listopad 2018 11:07

No i co? Mo¿na byæ uczciwym? Mo¿na nie kra¶æ?

weche

9 listopad 2018 11:07

Wybrani do powiatu z PISu... Ile kosztowa³y o¶miorniczki Sikorskiego? niech kto¶ mi przypomni

damtek

9 listopad 2018 11:07

Najnowsza plotka nt. oferty przejścia do PiS radnych PO w sejmiku woj. śląskiego: 3 mln zł. Rok w zarządzie KGHM, potem odwołanie i 2-letnia odprawa (chyba kontrakt na 3 l.). To nie są tanie rzeczy

ochujek

9 listopad 2018 11:07

Lepszy sort. Należy im się.

def11

9 listopad 2018 11:07

Za ciężką pracę upominki im się należały ! Szydło Beatka

def11