Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Ojciec Rydzyk o zakazie Marszu Niepodległości. "Zaborcy tak postępowali"

7 listopad 2018 21:02
62 11

Ojciec Rydzyk o zakazie Marszu Niepodległości

Tadeusz Rydzyk mówi, że zakazanie Marszu Niepodległości to wyraz pogardy dla młodych ludzi, którzy są "nadzieją, są patriotyczni, którzy kochają Polskę". "To niewyobrażalne" - dodaje.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 11
Zaloguj siê Skomentuj

7 listopad 2018 21:07

Aby oceniæ lub

kalito

7 listopad 2018 21:06

Oj co¶ mi siê zdaje, ¿e w koñcu gorszy sort wq.wi siê na ten lepszy sort i bêdzie zadyma. Czy na pewno w naszym kraju jest miejsce dla tak skrajnych kretynów jak ten wie¶niak toruñski?

Oceniono 6 razy

7 listopad 2018 21:05

Do piekła, grzybie!

batura3

7 listopad 2018 21:05

Tatuś -idź do diabła, tam Twoje miejsce - alleluja. Handlarz samochodami zabrał głos

eend

7 listopad 2018 21:05

Toruński Belzebub czciciel szatana jak zwykle pakuje się w politykowanie. Galareta nie rozumie , że to już początek końca tego skandalicznego rozdawnictwa publicznych pieniędzy, koniec pewnej złotej dla niego - epoki. Niech sobie tych bejsboli zgarnie do siebie i tam manifestuje ....

eend

7 listopad 2018 21:05

Toruñski Belzebub czciciel szatana jak zwykle pakuje siê w politykowanie. Galareta nie rozumie , ¿e to ju¿ pocz±tek koñca tego skandalicznego rozdawnictwa publicznych pieniêdzy, koniec pewnej z³otej dla niego - epoki. Niech sobie tych bejsboli zgarnie do siebie i tam manifestuje ....

Oceniono 9 razy

7 listopad 2018 21:04

Opasły faszysta

batura3

7 listopad 2018 21:04

Tatu¶ -id¼ do diab³a, tam Twoje miejsce - alleluja. Handlarz samochodami zabra³ g³os

Oceniono 3 razy

7 listopad 2018 21:03

A jakze, najwazniejszego glosu w tej drazliwej sprawie zabraknac nie moglo. I od razu slowa milosci i przeslanie boze na powitanie. Cosmu naziole obiecali?

lica79

7 listopad 2018 21:03

Kiedy w koñcu to chciwe oszukuj±ce ludzi bydlê pójdzie siedzieæ za szkody wyrz±dzane Polsce i Polakom ?

andrzej2310

7 listopad 2018 21:03

Rydzyk - V-ta kolumna Putina