Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Opole 2017. Festiwal jednak się odbędzie. Jest porozumienie TVP i prezydenta miasta

19 czerwiec 2017 20:35
59 15

"Miasto Opole udostępni w tym roku TVP S.A prawa do marki Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu oraz Amfiteatr, w którym we wrześniu bieżącego roku zostanie zorganizowana przez Telewizję Polską 54. edycja KFPP w Opolu" - informuje TVP w komunikacie.

To efekt zawartego dziś porozumienia z Opolem. Jak podaje Telewizja Polska, porozumienie jest "satysfakcjonujące dla obu stron".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 15
0roman0

19 czerwiec 2017 20:41

Po cichu liczyłem na 11.11. Tyle się będzie działo że i festiwal piosenki zmieściłby się.

55kris

19 czerwiec 2017 20:41

tvpis i standardy! niechcący wyjdzie kabareton!

Oceniono 57 razy

19 czerwiec 2017 20:40

Prezydent Opola ukorzył się ----------------------------------- Kurski miał rację, mówiąc, że ten zuchwały prezydencina będzie błagał TVP o powrót do Opola. My nie chcemy jednak już więcej oglądać pseudoartystów, którzy wykorzystują muzykę do uprawiania polityki: Dr Misio, Kayah, Cerekiwcka, Popowska, Piaseczny, Kombii, Urszula, Kowalska, Szpak, Wydra, Blue Cafe, Mesajah, Papa D., Szroeder, Hyży, Ziółko, Lanberry, Kłusowski, Okupnik. Oni zdradzili widzów.

Piotr Ryka

19 czerwiec 2017 20:40

Opozycja cienko śpiewa.

Oceniono 29 razy

19 czerwiec 2017 20:40

Kurski dał w łapę czy znalazł w szafie jakieś kwity?

Oceniono 20 razy

19 czerwiec 2017 20:39

No i poszedł POwski prezydent po rozum do głowy. A jeszcze niedawno chciał odszkodowanie od TVP.

Adam Adam

19 czerwiec 2017 20:38

Panie Wiśniewski... czym pogrozili że pan odpuścił? Kazali oddać tereny przyłączone do Opola? bez zmian jak widzę... jako wykładowca na UO był pan dokładnie tak samo "słowny" i "stanowczy"

Oceniono 34 razy

19 czerwiec 2017 20:38

Zaśpiewa Broszka, Adrian i kot kurdupla.

Oceniono 21 razy

19 czerwiec 2017 20:38

A kiedy postepowy festiwal piosenki niemieckiej??? Panie prezydencie Opola?

Oceniono 71 razy

19 czerwiec 2017 20:37

Hehe, ciekawe czy bardzo skomlał ten z Opola.

Oceniono 10 razy

19 czerwiec 2017 20:37

A tak się napinał prezydent Opola, a GW i Steczkowska bili brawo, a tu?! Zmiękł prezydent Opola i co?! Kurski górą :-))))))

snooka

19 czerwiec 2017 20:37

KODeraści załamani! Do tego ten dzisiejszy sondaż! I ciapaki szalejące w Paryżu! Miazga!

Oceniono 98 razy

19 czerwiec 2017 20:36

czyli co? można przyjeżdżać na Dr. Misio?

Oceniono 45 razy

19 czerwiec 2017 20:36

No i mamy żałobę na Czerskiej.

lajdan

19 czerwiec 2017 20:36

Lewactwo mięknie?