Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Opozycja nie zostawia suchej nitki na NBP. Senator PiS też nie jest zadowolony. Kpi ze statystyki

9 styczeń 2019 11:05
236 15

Konferencja Narodowego Banku Polskiego, która w zasadzie nic nie wyjaśniła, rozsierdziła polityków. Nie tylko tych z opozycji. Posłowie Platformy Obywatelskiej na Twitterze przypominają, jak Krzysztof Brejza, że już zadawali pytania NBP w sprawie wynagrodzeń "dwórek", inni jak Arkadiusz Myrcha, zapowiedzieli kolejne interwencje w sprawie.

Ponieważ zarobki dyrektorów podane przez NBP zostały uśrednione, a pojawiło się jedynie zaprzeczenie, jakoby Martyna Wojciechowska zarabiała 65 tys. zł miesięcznie (informowała o tym "Gazeta Wyborcza"), Robert Kropiwnicki apeluje, by PiS "przeprosiło za Adama Glapińskiego".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 15
frogman

9 styczeń 2019 11:12

szumidła, świeżaki co jeszcze Panowie z Pi$$$u wprowadzą do obiegu?

Oceniono 1 raz

9 styczeń 2019 11:10

Nie wiem czego dziennikarze oczekiwali. Żałosny Adrian już wyjaśnił, że to wina Tuska albo jego poprzedników. Wychodzi na to, że najlepiej zapisać się do PiS-u i zacząć kraść.

45rtg

9 styczeń 2019 11:09

CTKJ te dwa blond lachony w identycznych strojach? Jakieś hentai? Jeszcze brakuje, żeby grubas w środku wypuścił macki z przyssawkami.

nelsonpuszysty

9 styczeń 2019 11:09

Rety, co to za wie¶niary ! Dramat. Inna rzecz, ¿e Glapiñski te¿ Adonisem nie jest.

tilow3

9 styczeń 2019 11:08

PiS już nawet nie ukrywa tego, że sobie z suwerena robi wała. Bo co im można? jak to powiedział Morawiecki "Polak jest tak głupi, że wszystko kupi". Pisowcy do dzieła! wmówcie, że to wszystko, to wina Tuska. Uwierzą! Polacy we wszystko wam uwierzą!

falbor

9 styczeń 2019 11:08

No po prostu odwaga cywilna i profesjonalizm powalaj±.... Pan prezio i panie dyrektorki Pixi i Dixi za 65 tys. miesiêcznie schowali siê, a na strza³ wystawili Bogu ducha winn± pani± vice w wieku przedemerytalnym! No brawo!!

fakduck

9 styczeń 2019 11:08

Ta konferencja to kpina z Polaków. pisuarnia chce zrobiæ z Polski jaki¶ afrykañski kraj z kacykami bez kontroli! FY piSS!!!!

Zaloguj siê Skomentuj

9 styczeń 2019 11:08

Aby oceniæ lub

fastforward

9 styczeń 2019 11:08

Przyssawki PiS ci±gn± ile si³. £za siê w oku krêci jak pomy¶lê o aferze z zegarkiem Nowaka za 20 tysi...

zalogujsie00

9 styczeń 2019 11:07

To nie jest ¿adna dobra ale DOJNA ZMIANA!!!

psycholog11

9 styczeń 2019 11:07

Mo¿e zarabia nie 65 000 a 64999 z³?

stasi1

9 styczeń 2019 11:06

nie w temacie,,Jest znana taka anegdota, że jeden profesor statystyki utopił się w jeziorze, którego średnia głębokość wynosiła 10 cm." Do utopienia się wbrew pozorom nie jest potrzebna duża ilość wody. Teoretycznie wystarcza łyżka wody ale w szklance już praktycznie da się utopić. Może nie tyle co w szklance co z wodą z niej

Oceniono 2 razy

9 styczeń 2019 11:06

Cała Europa na was leje PISoBOLSZEWICKIE miernoty,oszusci i złodzieje.

nanabun

9 styczeń 2019 11:06

Co siê dziwicie wysokim zarobkom tych panienek. W koñcu Glapiñski jest do¶æ mocno oble¶nym kolesiem, wiêc musz± mieæ wysokie stawki.

1627cd1410

9 styczeń 2019 11:06

pisiarnia jest ³atwa do przewidzenia. Konferencja pani z HR by³a po to, by po po³udniu-na zwyczajowej konferencji po decyzji RPP-Glapa nie musia³ ju¿ odpowiadaæ na dra¿liwe pytania. Rzeknie: 'konferencja na temat zarobków moich blondynek by³a rano i nie mam nic do dodania'. marny manewr :O/