Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Oryginalny występ policjantów na Nowennie Niepodległości. Tej pieśni chyba nikt tak nie śpiewał

13 luty 2018 12:07
29 8

W trakcie Nowenny Niepodległości wystąpił wokalno-instrumentalnego zespołu Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Nagranie z przebiegu mszy zamieścił na Facebooku serwis OKO.press.

Patriotyczna pieśń "Ojczyzno ma" bywa nazywana nieoficjalnym hymnem solidarnościowej Polski lat 80. Powstała w pierwszych w pierwszych tygodniach stanu wojennego.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
Oceniono 20 razy

13 luty 2018 12:10

Ło matko. Czy to Matrix?. Siedzą w tych swoich policyjnych kufajach i wyglądają jak VII Plenum Spółdzielni Zenum. Masakra wizerunkowa. To ma być policja hahahahahahaha

Oceniono 15 razy

13 luty 2018 12:10

Naprawdę? A to banda posłusznych idiotów!Szargają godność munduru, chociaż wyglądają w tych uniformach jak ciecie z filmów Barei. Tyle tylko, że to niestety nie jest film...

Oceniono 14 razy

13 luty 2018 12:09

No ładna ta pieśń na podniosłej uroczystości Dobrej Zmiany: słowa wyraźnie mówią, że ojczyzna ma sie kiepsko, jest w łańcuchach, i wielka jest jej rana... I to wszystko po ledwie 2 latach rzadów PiSu. Za taką pieśn demaskującą PiS cała komenda podlaska i minister Zieliński Jak Mu Tam - degradacja... Ciekawe...

antypiss

13 luty 2018 12:09

Jakieś 15 lat będzie trwało odrabianie strat wizerunkowych "naszej" narodowej policji.

justas32

13 luty 2018 12:08

Skąd w Polsce takie zamiłowanie do serwilizmu i głupoty ...

Oceniono 11 razy

13 luty 2018 12:08

Lepiej bym tych mundurowych w służbie zobaczył sensu stricto, za co są opłacani z publicznych pieniędzy!!!

cacadux

13 luty 2018 12:07

Te kufajki z futerkiem z tzipogryza na kołnierzu "projektował" chyba jakiś Misiewicz. Żywcem wzięte z czasów ORMO i MO. Do tego gumofilce, czapki uszanki z powiwającymi sznurkami i kałasznikow. Do tego anielskie skrzydła, malowanie traqwy na zielono i rozpościeranie dywanów przed spasiomi biskupami. Obraz polskiej policji. Masakra.

Oceniono 10 razy

13 luty 2018 12:07

Konfetti sypane z samolotu już było, anioły na koniu też, uzywanie paralizatorów na skutych zatrzymanych a jakże, występ z kulsonem również no to już najwyższy czas na posługę kościelną. No brawo policja, brawo!!! A macie czas na swoje obowiązki za które BIERZECIE KASĘ Z NASZYCH PODATKÓW???