Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

PŚ w Planicy. Johan Remen Evensen: Rekord Kamila Stocha powinien zostać cofnięty

25 marzec 2017 17:15
124 12
PŚ w Planicy. Johan Remen Evensen: Rekord Kamila Stocha powinien zostać cofnięty

Polak fenomenalnie poleciał w drugiej serii konkursu drużynowego (Polacy zajęli 3. miejsce) i o pół metra pobił rekord Stefana Krafta, który skakał tuż przed nim.

Stoch miał ogromne problemy przy lądowaniu i wyraźnie dotknął śniegu swoim ciałem, ale mimo to od sędziów dostał trzy oceny po 16,5. - Myślę, że ten rekord powinno się cofnąć. Sędziowie nie potraktowali tej próby jako upadek, ale sam skoczek powinien wiedzieć, czy ustał, czy nie. Sytuacja była jasna...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
Oceniono 18 razy

25 marzec 2017 17:20

Evensen tyle w skokach osiągnął, że ma prawo być zazdrosny... :)

Łukasz J

25 marzec 2017 17:19

No jak zwykle norweg ma coś do powiedzenia :) ale Kim on jest , niech lepiej swoim kolegom pomoże żeby nie dyskwalifikowali się za stroje :) albo Koleżanek by nie wspomagały się lekarstwami i była zdrowa rywalizacja

Marcin Hubczak

25 marzec 2017 17:18

A nie jest czasem tak, że rekordu nie uznaje się po skoku NIE USTANYM, a nie PODPARTYM jak w tym przypadku? Z tego co mnie pamięć nie myli to Małysz w Willingen jak skoczył 151,5m to wyraźnie podparł skok, a rekord został zaliczony. Zresztą myslę, że Evensen bił nie tylko do Stocha, ale i do Krafta, który w Vikersund też wyraźnie przytarł, a rekord uznano i poprawił rekord Jego rodaka Johannsona.

Oceniono 14 razy

25 marzec 2017 17:18

Może i prawda, ale żeby być sprawiedliwym trzeba by pozabierać medale dla norweskich ćpunek, Bjoergen, Johaug i innych

zecer52

25 marzec 2017 17:17

Ten skoczek Evensen niech powie coś o chorych na astmę swoich rodaczkach...

Grudziecki Zbigniew

25 marzec 2017 17:17

moze wczesnie powinien wciagnac cos na astme?

iguassu

25 marzec 2017 17:17

Chlasnął dupą o zeskok i tyle w temacie. Nie bądźmy hipokrytami.

radon13

25 marzec 2017 17:17

Zgadza się ale Kraft w Norwegii tez nieźle przytarł , Hayboeck rok temu na Berkiesel w T4S podparł skok aż milo i nikt mu niczego nie odjął.

Oceniono 8 razy

25 marzec 2017 17:16

I zapewne nie byłby uznany, gdyby wcześniej dwa klapnięte skoki Krafta też uznano za podparte. Gdyby kombinezony skoczków pochodziły z tego samego źródła i były szyte wg tych samych reguł. No, i oczywiście gdyby wszyscy sportowcy - rodacy Pana Eksperta nie byli astmatykami nafaszerowanymi chemią.

Oceniono 13 razy

25 marzec 2017 17:16

Niech sie sku...syn wypowie o wziewnych sterydach i b mimetykach które biorą te suki norweskie na nartach. Fuccccck offff

Peter K

25 marzec 2017 17:16

Niech Johan Remen Evensen wypowie sie na temat Norweskich kombinezonow...

Oceniono 1 raz

25 marzec 2017 17:16

Norwegowie to najwięksi mąciciele, szczególni e specjalizują się w leczeniu astmatyków. Jakoś milczeli jak tyłkiem szirował Kraft.