Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Petru z połową pensji przez kwartał. Miesięczne kary dla Tarczyńskiego i Nitrasa

9 listopad 2018 09:09
73 16

Ryszard Petru z koła Liberalno-Społeczni krytykował zbyt późne uchwalenie ustawy o wolnym 12 listopada. - To pokazuje tak naprawdę gdzie macie swojego prezydenta, pokazuje to, jakie jest jego miejsce w łańcuchu pokarmowym - na końcu - powiedział Ryszard Petru.

Z kolei Dominik Tarczyński z PiS nazwał "idiotą od dwóch winek na niemieckim lotnisku" Jacka Protasiewicza, posła PSL-UED. Polityk tego klubu mówił wcześniej o "niebezpiecznym, organizowanym przez nacjonalistów marszu w Warszawie" oraz o "nielegalnym marszu rasistów i antysemitów we Wrocławiu".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 16
2kotunia1

9 listopad 2018 09:15

a kurdupel to móg³ obra¿aæ wszystkich? to jest w³a¶nie pis dzielska sprawiedliwo¶æ!

lubicz56

9 listopad 2018 09:14

Nie wiadomo za co ukarano S³awomira Ntrasa. Jak to nie wiadomo. Dla zasady, równowagi i optycznego wizerunku oraz specyficznie pojetej sprawiedliwo¶ci. Jak wszyscy to wszyscy a nie tylko jeden pislamiec i jeden bezpartyjny.

inder

9 listopad 2018 09:13

A tego pos³a, co gada³ o zdradzieckich mordach, ukarano? Bo jako¶ nie mogê sobie przypomnieæ.

leemc12

9 listopad 2018 09:13

Mówisz o ³añcuchu pokarmowym dostajesz 3 miesi±ce kary, wyzywasz kogo¶ wielokrotnie od idiotów miesi±c kary. Sprawiedliwo¶æ po pisowsku.

jael53

9 listopad 2018 09:13

Domagam siê kary dla Krystyny Paw³owicz i Dominika Tarczyñskiego. Do¶æ ju¿ sponiewierali i niewinnych ludzi, i polski parlament.

asr1

9 listopad 2018 09:13

A co dostała kanalia za zdradzieckie mordy ???

kuma1

9 listopad 2018 09:13

Na razie nie zamykają, torturują lub zamykają w obozach.

jurek stasiek

9 listopad 2018 09:12

Przecie¿ Petru mówi³ o ³añcuchu pokarmowym a nie o przewodzie pokarmowym . Ale czego wymagaæ od mazurka ?

krynolinka

9 listopad 2018 09:12

Mściwość prezesa jest już legendarna.

Oceniono 8 razy

9 listopad 2018 09:12

PISowskie dno! Przecież Petru nie pobiera uposażenia poselskiego PISiory!

Zaloguj siê Skomentuj

9 listopad 2018 09:11

Aby oceniæ lub

cah50

9 listopad 2018 09:11

A canalia za swoje wypowiedzi ? Członek to jest jednak członek !!!

krynolinka

9 listopad 2018 09:10

M¶ciwo¶æ prezesa jest ju¿ legendarna.

leemc12

9 listopad 2018 09:10

Mówisz o łańcuchu pokarmowym dostajesz 3 miesiące kary, wyzywasz kogoś wielokrotnie od idiotów miesiąc kary. Sprawiedliwość po pisowsku.

jurek stasiek

9 listopad 2018 09:10

Przecież Petru mówił o łańcuchu pokarmowym a nie o przewodzie pokarmowym . Ale czego wymagać od mazurka ?

Oceniono 7 razy

9 listopad 2018 09:09

a kurdupel to mógł obrażać wszystkich? to jest właśnie pis dzielska sprawiedliwość!