Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Pierwsza osoba z zarzutem ws. tragedii w escape roomie. "Nieumyślne spowodowanie śmierci"

6 styczeń 2019 18:27
226 10

Prokuratura zatrzymała Miłosza S., który urządzał escape room w Koszalinie. W piątek w wyniku zatrucia czadem zmarło pięć gimnazjalistek, które obchodziły tam urodziny. Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej Ryszard Gąsiorowski, mężczyzna usłyszał zarzut nieumyślnego doprowadzenia do śmierci poprzez niewłaściwe zaprojektowanie pomieszczenia. Grozi mu do 8 lat więzienia.

- W Prokuraturze Okręgowej w Koszalinie właśnie zaczyna się przesłuchanie zatrzymanego Miłosza S. W tej chwili ogłaszany jest mu zarzut, że w sposób umyślny doprowadził do tego, że stworzone zostało niebezpieczeństwo wybuchu pożaru w pomieszczeniu, gdzie znajdował się escape room. W taki sposób nieu...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 10
hamsterx

6 styczeń 2019 18:31

A ojcu premiera do tej pory nie mog± postawiæ zarzutów w sprawie g³osowania w kwietniu 2016 roku na” cztery rêce”

ps11111ps

6 styczeń 2019 18:30

Matoluszku! Nalezy szybko zamknac wszystkie EscapeRoomy a na ich miejsce powolac jeden Centralny Escape Room w Baranowie

Zaloguj siê Skomentuj

6 styczeń 2019 18:30

Aby oceniæ lub

owca888

6 styczeń 2019 18:30

Straszna tragedia. Straszne i to, ¿e pisssdzielstwo chce go ukrzy¿owaæ i wykorzystuje to politycznie. Nie broniê ch³opaka, ale to jak populistyczny lincz. Ohydne. OHYDNE.

pferben

6 styczeń 2019 18:29

Jako część kary, powinien usiąść jutro w klasie, tam, wśród tych pięciu pustych krzeseł.

bonleon

6 styczeń 2019 18:29

Nie broniê cz³owieka ale to jest ewiendentne dzialanie prokuratury pod publikê. Przez 1 dzien ustalili okoliczno¶ci? Opinie bieglych?

oszrany

6 styczeń 2019 18:29

Koziol ofiarny ju¿ jest. A co z wlascicielka i wszystkimi inspektorami którzy dopu¶cili to pomieszczenie do u¿ytku ?! Jak zawsze zero odpowiedzialno¶ci !!!

Amficelias żararaka

6 styczeń 2019 18:28

Pierwsza osoba z zarzutami ta osoba tylko projektowała koś musiał ten obiekt odbierać, kontrolować ,należy tych inspektorów pociągnąć do wypowiedzenia się w tej sprawled o karygodne zaniedbanie i zapewne przymknięcie oka jak to jest u nas stosowane oczywiście nie za darmo

hamsterx

6 styczeń 2019 18:28

A ojcu premiera do tej pory nie mogą postawić zarzutów w sprawie głosowania w kwietniu 2016 roku na” cztery ręce”

pomaranczowoczarny

6 styczeń 2019 18:28

To jest ofiara z³o¿ona na o³tarzu - patrz narodzie jak szybko za³atwili¶my temat. Co go niby ogrzewanie mia³o obchodziæ? Móg³ sobie w³a¶ciciel piecyk centralnego ogrzewania gdzie¶ z boku postawiæ a postawi³ piecyki na gaz, ja bym prêdzej kominiarza za dupê z³apa³ i tego co pozwoli³ je tam wstawiæ.