Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Pierwszy Marsz Równości w Częstochowie z ochroną policji. Za kordonem

8 lipiec 2018 18:18
68 11
Pierwszy Marsz Równości w Częstochowie z ochroną policji. Za kordonem

W niedzielę przez Częstochowę przeszedł historyczny, bo pierwszy Marsz Równości. Na jego czele niesiono banner z napisem "Tęczochowa". Uczestniczyło w nim kilkaset osób.

W historii zapiszą się także problemy pierwszego Marszu Równości. Od soboty z Jasnej Góry popłynęły słowa o ochronie tradycyjnego modelu rodziny. W Częstochowie odbywała się w weekend także pielgrzymka Radia Maryja.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 11
remo29

7 sierpień 2018 20:51

Obie manifestacje ró¿ni³y siê tylko kolorami gejów.

mentice

7 sierpień 2018 21:24

Ale jaja, Rydzyk nazwa³ Kaczyñskiego zboczeñcem!

ad2009

7 sierpień 2018 20:50

Dlaczego paulini nie dolaczyli sie marszu ?

satelitka1

7 sierpień 2018 20:43

Parafrazuj±c "miszczów": "Dzi¶ marsze brunatnych nazi-ch³opczyków - jutro komory gazowe"?...

Zaloguj siê Skomentuj

7 sierpień 2018 20:29

Aby oceniæ lub

terazjakinick

7 sierpień 2018 20:27

No ONR odwa¿nie :) taki transparent...w rêkach ¶licznych ch³opców :)

kirdan1

8 lipiec 2018 18:20

Jak to, pisowska policja ochrania lewaków? Nie ogarniam tej dyktatury...

max crecci

8 lipiec 2018 18:20

Jaki znowu marsz równości? Żaden marsz, tylko lewacka prowokacja, na tle ideologicznym. LGTBQ to ideologia, neomarksistowska, zbudowana na kłamstwie o naturze człowieka.

Oceniono 4 razy

8 lipiec 2018 18:19

"Dziś homoseksualizm, jutro pedofilia"? Skończcie z tymi wrednymi atakami na Kościół! Chociaż nie... W KK kolejność odwrotna.

Stanisław Stadnicki

8 lipiec 2018 18:18

Oma. Ale jak to? Przecież klechy to geje i pedofile . Tak się boją że ktoś przebije ich w gejostwie i pedofilii?

Oceniono 6 razy

8 lipiec 2018 18:18

NORMĄ w świecie ludzi jest związek osobników obojga płci. Każde odstępstwo od tej reguły jest ZBOCZENIEM, czy to się komukolwiek podoba, czy nie. A od związku dwóch gejów do ich żądań o wychowanie dzieci jest już tylko krok. Dlatego mówię NIE! popularyzacji wszelakich ZBOCZEŃ.