Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Pierwszy sondaż po "taśmach Morawieckiego". PiS lekko w górę, Koalicja Obywatelska traci

10 październik 2018 07:35
82 10
Pierwszy sondaż po "taśmach Morawieckiego". PiS lekko w górę, Koalicja Obywatelska traci

W badaniu przeprowadzonym dla "Rzeczpospolitej" zapytano Polaków, na który komitet wyborczy oddaliby swój głos. Badanie to przeprowadzono w dniach 5 i 6 października, a więc niedługo po tym, jak ujawniono tzw. taśmy Morawieckiego. Czy afera wokół premiera wpłynęłaby na wyniki wyborów?

Okazuje się, że nie. Najnowszy sondaż pokazuje, że polska scena polityczna jest dość stabilna. 37,2 procent ankietowanych odpowiedziało, że zagłosowałoby na komitet Prawa i Sprawiedliwości - oznacza to wzrost o 0,6 punktów procentowych w stosunku do sondażu przeprowadzonego w dniach 10-11 sierpnia b...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 10
norman67

10 październik 2018 10:34

To jest ten ciemny pisowski lud, który jak widzi k³amczucha to od razu czuje, ¿e nasz - mamy do czynienia ze swoloczokracj±.

ucan2

10 październik 2018 10:18

Przera¿aj±ce, 37 % ludzi popiera ko³tuñstwo, hipokryzjê, cynizm, klêczenie przed Rydzykiem, idiotyzmy Macierewicza, cwaniactwo Misiewiczów i szczerbaty u¶miech kawalera z ¯oliborza, który m¶ci siê za swoje pora¿ki strasz±c pistolecikiem.

biesczad1

10 październik 2018 10:10

Widocznie 40% Polaków popiera ³apówy - to stówka dla grada, to 500+ dla ciemnego luda...

blablick

10 październik 2018 11:47

Suweren dosta³ miskê ry¿u i na mocz mówi deszcz. Nic go nie przekona ¿e to jednak mocz. Welocome to Wenezuela;)

maptar

10 październik 2018 09:58

Sonda¿ownie , tak jak stadniny, TVP, prokuratura s± ca³kowicie przejête przez PiS. Ludzie nie dajcie nabieraæ siê na te g³upoty. Tylko Nielsena nie przejêli. PiS ma jakie¶ 20 - 25 %. MAX.

hamsterx

10 październik 2018 09:56

37% polskojêzycznych wierzy ¿e dostanie wiêcej ni¿ miskê ry¿u ???

Zaloguj siê Skomentuj

10 październik 2018 11:47

Aby oceniæ lub

krotkizzoliborza

10 październik 2018 09:45

Socjal wy³±cza my¶lenie.

polakadam

10 październik 2018 09:42

Teraz u w³adzy mamy twór rydzykowo-PZPR-owski, mieni±cy siê prawicowym, popierany przez zaburzonych autorytarnie mitomanów religijnych i lumpenproletariat pobieraj±cy 500 + na wódkê i auta z Niemiec. Spe³nia siê widzenie ks. Piotra z Dziadów cz. III Adama Mickiewicza, Tyran wsta³ (jaros³aw Kaczyñski, doktor filozofii marksizmu, sowieckie nasieie ¶wi±tkowskich na ziemiach polskich), gal s±dziæ bêdzie (UE, Macron) biedna ta Polska.

swansea

10 październik 2018 07:36

nadal warszawka nic nie rozumie... nadal... żyjecie w GazWybie we własnej bańce zamiast pojechać do Płocka czy innego Grudziądza... szkoda i żal