Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Pijani ratownicy medyczni na Mazowszu. Nie tylko prowadzili karetkę, ale też udzielali pomocy

13 maj 2017 19:34
39 7
Pijani ratownicy medyczni na Mazowszu. Nie tylko prowadzili karetkę, ale też udzielali pomocy

Policja w Makowie Mazowieckim otrzymała zgłoszenie od jednego z pacjentów, że załoga karetki pogotowia, która udzielała mu pomocy medycznej jest nietrzeźwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci zatrzymali kartkę i przebadali alkomatem całą załogę. Okazało się, że kierujący pojazdem 32-letni ratownik medyczny z gminy Krasnosielc miał w organizmie ok. 1,6 promila alkoholu, a drugi, 33 letni ratownik, miał blisko 2 promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali kie...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 7
Dariusz Walczak

13 maj 2017 19:36

Mieli dość jeżdżenia do pijanych musieli się z nerwów sami napić Ale swój obowiązek spełnili??

Oceniono 4 razy

13 maj 2017 19:36

Znaczy sie Profesjonaliści skoro nawet na bani potrafili pomocy udzielić, i to raczej nie pierwszy raz bo się nie bali... Niewiem czy karać... Skoro nawet poza pracą na bani pewnie pomocy by udzielili w razie potrzeby nie jak wieksza część społeczeństwa która poprostu miała by w d.

Klozeta Wyborcza

13 maj 2017 19:36

Nagrodzić! Ja po alko jestem ospały i bezużyteczny - a oni, pomimo upojenia wciąż służyli pomocą i ratunkiem w zagrożeniu życia i zdrowia. Ze wszechmiar godna to postawa. 3majcie się chopaki!

Oceniono 10 razy

13 maj 2017 19:36

A co w tym złego, że polski ratownik medyczny pracuje na bani, jak ta jako taka jest tradycją narodową? Ponoć ostatnimi czasy nawet fetowa pomnikami. Chłopaki są ok., tylko prawo jest do bani. Bezzwłocznie należy je dostosować w ramach dobrej zmiany do zwyczajów suwerena.

elenem

13 maj 2017 19:35

Nabrali ratowników z łapanki. Na dolnym śląsku to norma. Dlatego nie dziwi mnie to, ze w innych rejonach tak jest. Pecha... beda mieć pacjenci. Polska to dziwny kraj.

Oceniono 6 razy

13 maj 2017 19:34

"Policja w Makowie Mazowieckim otrzymała zgłoszenie od jednego z pacjentów, że załoga karetki pogotowia, która udzielała mu pomocy medycznej jest nietrzeźwa." ========================================================================== Ratowany kapuje, a później pretensje, że pogotowie nie przyjeżdża.:-)

Oceniono 3 razy

13 maj 2017 19:34

Przynajmniej ręce im się nie trzęsły.