Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Piloci antonowa do końca próbowali lądować. Rosjanie podali przyczynę katastrofy

12 luty 2018 06:53
58 10

Jak podaje gazeta "Wzgliaj" piloci do samego końca starali się awaryjnie lądować. Niestety awaria i eksplozja silnika doprowadziła do katastrofy, w której zginęło 71 osób.

Rosyjski samolot pasażerski An-148 rozbił się chwilę po starcie z lotniska Domodiedowo w Moskwie. Maszyna należała do linii Saratov Airlines. Świadkowie tragicznego zdarzenia twierdzą, że widzieli samolot wznoszący się i gwałtownie opadający tak, jakby piloci próbowali nie dopuścić do jego upadku. N...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 10
poszum

2 grudzień 2018 14:58

W Rosji znaja przyczyne w dwa dni. Tam sam Putin wymysla przyczyne.

ja5569

2 grudzień 2018 15:50

Biedni ludze. Co tacy nieszczesnicy musza przezywac, kiedy wiedza, ze za kilkanascie sekund beda juz martwi.

poddanywujasama

2 grudzień 2018 14:47

Nie poddaje w watpliwosc tego co Rosjanie stwiedzili, wydaje mi sie jednak, ze po dwoch dniach wydanie opinii co bylo powodem katastrofy troche mnie dziwi. Analizowanie przez NTSB kazdej katastrofy a pozniej wydanie opinii trwa duzo dluzej. Nie mniej niz kilka miesiecy, zalezy to od typu samolotu itd.

Zaloguj siê Skomentuj

2 grudzień 2018 14:47

Aby oceniæ lub

antymilo92

2 grudzień 2018 11:49

A czy dr praw wyslal kondolencje czy klauzula sumienia mu nie pozwala?

acototak

2 grudzień 2018 11:44

To taka sama maszyna pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_An-148_podczas_lotu_szkoleniowego_w_Worone%C5%BCu

qwerfvcxzasd

2 grudzień 2018 13:06

I teraz wyobra¼cie sobie co by by³o, gdyby to by³ polski samolot. W g³owach wypranych przez "ekspertów" PIS eksplozja=zamach, a to przecie¿ nieprawda.

lubat

2 grudzień 2018 10:18

"¦wiadkowie tragicznego zdarzenia twierdz±, ¿e widzieli... bla, bla, bla" ¦wiadkowie goovno widzieli. W momencie zdarzenia by³a w tej okolicy ¶nie¿yca, która trwa³a jeszcze d³ugo potem. Mogli co¶ us³yszeæ, a zobaczyæ to mogli dopiero spadaj±ce czê¶ci samolotu, gdy by³y ju¿ blisko ziemi.

kocurimysza

2 grudzień 2018 09:08

Szkoda ludzi , wyrazy wspolczucia wszystkim rodzina .

dirtydog

2 grudzień 2018 08:52

Obczajcie to W Polsce rocznie ginie oko³o 4000 ludzi w wypadkach samochodowych, to wychodzi to wychodzi w przybli¿eniu 10 osób dziennie, To tak jakby taki samolot spada³ u nas raz w tygodniu .... i ogólnie w temacie cicho...