Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Pościg w Jeleniej Górze. Dokonał rozboju, a potem staranował dwa radiowozy

21 kwiecień 2017 05:17
41 9
Pościg w Jeleniej Górze. Dokonał rozboju, a potem staranował dwa radiowozy

W czwartek po południu w okolicach Bogatyni w dolnośląskim doszło do rozboju. Sprawca uciekł, ale policja wkrótce ruszyła za nim w pościg. Kiedy mężczyzna natrafił na blokadę, w akcie desperacji staranował dwa radiowozy - czytamy na portalu 24jgora.

40-letni mężczyzna po dokonaniu rozboju wsiadł do samochodu marki Renault i zbiegł. Policjanci zauważyli go, kiedy przejeżdżał przez Jelenią Górę. Natychmiast zasygnalizowali kierowcy, że ma się zatrzymać, ten jednak kontynuował ucieczkę. Zaraz po wyjeździe z miasta natrafił na pierwszą blokadę poli...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
Oceniono 21 razy

21 kwiecień 2017 05:20

przepraszam ale dlaczego nie został zastrzelony przy próbie ucieczki ?

Oceniono 23 razy

21 kwiecień 2017 05:19

W Paryżu facet który się zamachnął na policję nie przeżył minuty... Nasz Janusz przez pół nocy rozwijał się po mieście, taranował policyjne wozy aż w końcu wylądował w szpitalu, widać jak ktoś był u pierwszej komunii to mu Pan Bóg więcej wybacza

cocks

21 kwiecień 2017 05:18

Czy IS już przyznało się do tego zamachu? Oh, wait, toż to rodak, katolik, aaaaaaa, to nie ma sprawy...

Oceniono 34 razy

21 kwiecień 2017 05:18

dokonał rozboju rozbił dwa radiowozy ranił policjantow i dostał się do szpitala ---ja nie dokonałem żadnego z tych czynow i na miejsce w szpitalu i operację czekam już cztery miesiące ---więc pytam płaszczaka co mam zrobic aby w koncu dostac się do szpitala

Juliusz Wnuk

21 kwiecień 2017 05:18

Szkoda, ze taki gnòj przezyl ten caly poscig...

xynat

21 kwiecień 2017 05:18

Na operację kolana czekałem półtorej roku. Nie wpadłem na to aby staranować radiowóz i dostać się do szpitala natychmiast.

162tony

21 kwiecień 2017 05:18

No i? Rok w zawieszeniu na 3 lata? Warto było?

Zygmunt Abram

21 kwiecień 2017 05:18

A dlaczego nie został zastrzelony???

Krzysztof Niemiec

21 kwiecień 2017 05:18

Dobre pytanie Dlaczego nie został zastrzelony przy próbie ucieczki.... Bo policjanci, którzy by to zrobili mieliby duże kłopoty czy słusznie użyli broni