Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Pogoda w przyszłym tygodniu przyniesie falę upałów. Miejscami nawet 33 stopnie Celsjusza

11 wrzesień 2018 19:52
62 9
Pogoda w przyszłym tygodniu przyniesie falę upałów. Miejscami nawet 33 stopnie Celsjusza

Długoterminowa prognoza pogody udostępniana przez portal Ventusky.com obejmuje okres do 20 września. Na mapach widać, że od poniedziałku 17 września do czwartku 20 września w niektórych województwach można spodziewać się wręcz tropikalnej aury.

Fala upałów będzie miała swój początek w poniedziałek 17 września. Wówczas w ciągu dnia 30-stopniowe temperatury będą odnotowywane w zachodnich regionach kraju. W przeważającej części Polski słupki rtęci wskazywać będą ok. 23-25 stopni. Tego dnia - po południu - mogą jednak wystąpić burze - m.in. w ...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
serfweerwr

9 grudzień 2018 10:47

pamiêtam w przeciagu ostatnich paru lat, 2x ponad 20 stopni w listopadzie... pewnie bêdzie kolejny raz

zaanet

9 grudzień 2018 08:43

Kurde, jak znów czytam fala upa³ów to mnie nosi, gdzie jest JESIEÑ, do jasnej anielki?!

phugoid

9 grudzień 2018 11:44

slupki rteci, tja, rteci...

prokuraturarejonowa

9 grudzień 2018 00:31

No to ju¿ jest ewidentnie efekt cieplarniany ze sprzê¿eniem zwrotnym. Jest tylko jeden sposób na jego powstrzymanie inaczej Ziemia zamieni siê w drug± Venus. Po prostu do atmosfery musz± siê przedostaæ du¿e ilo¶ci py³u, które zablokuj± dop³yw promieni s³onecznych. Naprawdê du¿e ilo¶ci.

Poul Belmondo

9 grudzień 2018 19:56

Ta,a w pa¿dzietniku bedzie 38, co to za brukowiec

Zaloguj siê Skomentuj

9 grudzień 2018 00:31

Aby oceniæ lub

2uboot2

9 listopad 2018 23:00

Przecie¿ to jest ju¿ klimat podzwrotnikowy. Zero opadów, masakryczna susza, w wodach sinice i przyducha, a instytuty meteo w ogóle nie s± w stanie niczego trafnego przewidzieæ - od kwietnia w moim rejonie susza, ze ¶ladowymi opadami. Po co jest to ca³e IMGW? Jeziora, stawy, ma³e rzeki wysychaj±, drzewa kar³owaciej±, bo korzenie na g³êbi szukaj± wody, iglaki wysychaj±, na polach nie zebrana kukurydza, w ziemniakach straty 70%. I nastêpne lata te¿ takie maj± byæ?!?!?

gramic

9 listopad 2018 22:40

koniec ¶wiata coraz bli¿ej

tomekcis

9 listopad 2018 22:20

Spokojnie. W pa¼dzierniku zatêsknimy.