Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Polacy mają dość miesięcznic smoleńskich? Ten sondaż nie pozostawia złudzeń

16 maj 2017 08:33
44 9

Prezes PiS w wywiadzie dla Onet.pl w ubiegłym miesiącu przyznał, że po zwycięstwie Andrzeja Dudy wyborach prezydenckich w partii pojawił się pomysł zakończenia spotkań w każdą miesięcznicę katastrofy. - Powiedziałem, że nie. Skończymy, dopiero kiedy będą pomniki i kiedy będą konkluzje, przynajmniej wstępne, dotyczące śledztw smoleńskich - powiedział Kaczyński dziennikarzom.

To może być jednak zła strategia z punktu widzenia opinii publicznej. Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla NOVA TV wynika, że ogromna większość, bo aż 74 proc. ankietowanych uważa, że PiS powinien zrezygnować organizacji miesięcznic. Jedynie 14 proc. uważa, że należy je konty...

Przeczytaj także: Dystans się zmniejsza, ale PiS wciąż z dużą przewagą nad PO. Najnowszy sondaż

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
Oceniono 1 raz

16 maj 2017 08:37

I co z tego że Polacy mają tego dosyć jak paranoik w czasie comiesięcznej miesiączki musi wejść na taboret i pieprzyć od rzeczy.

ochujek

16 maj 2017 08:37

Ciemny lud nie docenia wielkości Kaczyńskich. Wybrał, niech podziwia. Polska nie gorsza od Korei Północnej.

Peter Wiench

16 maj 2017 08:37

; Strasznie;- wyglada kaczor - w tv- stary- maly- siwy- przygarbiony- jakis nawiedzony ;szaman;- czas zejsc ze sceny kaczorze I nie dzielic Polskie!!!!- jestes nawiedzonym psycholem:))))- wstyd Na ; caly swiat; - achoj z Australi

Maciej Sliwowski

16 maj 2017 08:36

No to może zastąpić miesięcznice tygodnicami? Co na to Mesjasz narodu?

Oceniono 10 razy

16 maj 2017 08:35

Jeśli komuś przeszkadza modlitwa i oddawanie hołdu zmarłym oraz dopominanie się o pomnik, to kogo ja mam za współrodaków ?

stef0909

16 maj 2017 08:34

Jeszcze parę miesiączek i żyłka w p i z d u i po kłopocie!!!!

Oceniono 2 razy

16 maj 2017 08:34

Niech pluje jadem do śmierci, on nawet nie wspomina swojego brata tylko majaczy coś o zwycięstwie i nienawiści do wszystkiego co przeciwko jego sekcie....

2random

16 maj 2017 08:34

Zapytajcie dlaczego powinni kontynuowac. W tych 12 % "ZA", jestem i ja, bo nic tak nie ośmieszy PiS jak nastepne miesięcznice. Niech chodzą, na swoją zgubę. Potem będziemy mogli użyć ich cytatów przeciwko nim, zwłaszcza podczas badania psychatrycznego ;)

Oceniono 6 razy

16 maj 2017 08:34

To już nie jest normalny kraj i miejmy nadzieję, że głupi naród powoli to zrozumie. Na razie widać, ze zaczyna rozumieć. A jak już zrozumie do końca , to będziemy znowu odbudowywać i odbudowywać, odbudowywać.....