Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Poseł PO atakuje dziennikarza. "Skończy pan jak Urban"

14 lipiec 2017 15:52
100 13
Poseł PO atakuje dziennikarza. "Skończy pan jak Urban"

Podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami poseł Platformy Obywatelskiej mówił o kolejnym wyjściu na ulice i przypominał, że podczas poprzedniego marszu organizowanego miesiąc temu było 100 tys. osób. – TVP informowała, że było ich znacznie mniej. Kłamała, oszukiwała, manipulowała, co robi codziennie – podkreślił Lenz. Wtedy głos zabrał dziennikarz TVP Info, który zapytał, czy polityk policzył uczestników manifestacji, bo- jak dodał - on był na tej demonstracji, ale nie potrafił policzyć ilu ich było.

– Nie potrafi Pan liczyć, to kupię panu liczydło. Niech się pan nauczy liczyć – zaatakował dziennikarza poseł. – Uczestniczy pan w manipulacji i oszukiwaniu Polaków. Bierze pan za to pieniądze. Też pan zostanie rozliczony za to, tak jak Urban. Skończy pan jak Urban. Rachoń skończy jak Urban. Wszyscy...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
Lee51

14 lipiec 2017 15:59

Dzięki takim gnojom jak lenz, urban ma się całkiem dobrze. Koszerny szechter też.

Do Rzeszy

14 lipiec 2017 15:58

dr Goebbels mógłby sie uczyć od TVP info propagandy gdyby płacił abonament "Wenn man eine große Lüge erzählt und sie oft genug wiederholt, dann werden die Leute sie am Ende glauben"

poker na trawie

14 lipiec 2017 15:58

Ciekawe kto teraz wybierze się na Maderę?

Emigrant

14 lipiec 2017 15:58

On jak zwykle klamie nie bylo 100000 tylko jak zawsze bylo 250000

Tusen

14 lipiec 2017 15:57

Pseudo dziennikarze z TVPiS. Sorry. To nie dziennikarze a propagandyści. Leją jad i kłamstwa wiec czego się spodziewają od ludzi których notorycznie obrażają.

LEWATYWA

14 lipiec 2017 15:56

NIE DZIWOTA TAKIE ZACHOWANIE , BO TO KRZYŻAK TYPOWY JEST !!!!! TORUŃSKA CHOLERA I TYLE !!!!!

Zdzisław Kwaśniewski

14 lipiec 2017 15:55

Nic nie rozumiem - przecież Urbach to kumpel Szechtera. Od kiedy platfonsy go nie lubią? Może to miał być komplement???

Mario

14 lipiec 2017 15:55

w grudniu darli mordy wolne media. PO nie potrafi sie odnaleźć w rzeczywistości w której muszą odpowiadać na trudne pytania. oni wolą ustaki w tvn.

szustykrul

14 lipiec 2017 15:55

Postkomunistyczny aparatczyk z PO straszy dziennikarza komunistycznym Urbanem... A jak skończył Urban Lenzu. Platfąsów totalnie podyrdało...

Joanna Wanna

14 lipiec 2017 15:54

Jeśli ma skończyć jak Urban to Lenz życzy dziennikarzowi jak najlepiej!!!!

FREEE

14 lipiec 2017 15:54

SLEPY uju jestes ? wiesz kacapski fiucie ze to sa grozby karalne ?

Kaczor szmaczor

14 lipiec 2017 15:53

No przeciez ten posel samą prawdę powiedzial. TVP jest skandalicznie polityczna, i pracujacy tam polityczni dziennikarze skoncza w TV republice lub mediach ktorych wlascielem jest albo Rydzyk, albo Skoki (wpotylice, gazeta niepolska, trwam). Nikt inny ich nigdy nie zechce.

ZAPAS

14 lipiec 2017 15:53

lenc to folksdojcz , zobaczcie jego POchodzenie z starzy w PZPR-e byli i d DDR-ku siedzieli