Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Premier Morawiecki opowiadał w Łodzi o inwestycjach w regionie. Nagle wyznał: "Bardzo kocham furmanki"

13 lipiec 2018 10:53
78 16
Premier Morawiecki opowiadał w Łodzi o inwestycjach w regionie. Nagle wyznał: "Bardzo kocham furmanki"

– Pamiętacie państwo te obrazki brudnych podwórek i furmanek? Ja bardzo kocham furmanki. Teoretycznie moglibyśmy się nimi szczycić. Ale przez te lata III RP wszystko to pokazywano tak, by trzeba się było tego wstydzić – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Jego słowa wywołały wiele krytycznych i prześmiewczych komentarzy internautów. W mediach społecznościowych na słowa premiera zareagowali również dziennikarze. Jednym z nich był Bartosz T. Wieliński, dziennikarz Gazety Wyborczej.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 16
kazek100

13 lipiec 2018 10:58

Tan przygłupi populista walnie każda bzdurę, byle się podlizać najgłupszej części elektoratu. Morawiecki, jesteś po prostu żenujący. Nieależnie od poglądów.

Oceniono 2 razy

13 lipiec 2018 10:57

Chciałbym zobaczyć jak Kaczyński i Matołeusz ścigają się furmankami po ulicach Warszawy:)))

szaja25

13 lipiec 2018 10:57

Bo i zachowujesz się ,jak furman.

jndy

13 lipiec 2018 10:57

Kiedy Mato³usz ma imieniny? Mi³o¶nicy jego talentu powinni mu podarowaæ jak±¶ oryginaln±, narodow± furmankê. Najlepiej od wo¿enia gnoju, by w miarê potrzeby mo¿na by³o wykorzystaæ.

remo29

13 lipiec 2018 10:57

Ten tuman jest w stanie powiedzieæ ka¿demu co tamten chce us³yszeæ. Jak bêdzie mia³ sprawê do transwestytów, to powie, ¿e ich podziwia, bo zawsze chcia³ byæ kobiet±, ale nie mia³ tyle odwagi. £¿e w jeden dzieñ wiêcej ni¿ chytra baba z Brzeszcz przez rok.

szaja25

13 lipiec 2018 10:57

Bo i zachowujesz siê ,jak furman.

jac ben

13 lipiec 2018 10:57

Czy¿by zapowied¼ kolejnego programu rz±dowego - "dziadostwo plus" ??

wiarus25

13 lipiec 2018 10:56

Mówiłem że to fornal i tęskni za wozami drabiniastymi.

Oceniono 5 razy

13 lipiec 2018 10:56

to może samochody rządowe na furmanki powymieniać? najlepiej na takie przeznaczone do przewożenia trzody

wmr2000

13 lipiec 2018 10:56

S³awojki te¿ kocha?

Zaloguj siê Skomentuj

13 lipiec 2018 10:56

Aby oceniæ lub

sailor2016

13 lipiec 2018 10:56

Furmanka alternatyw± samochodu elektrycznego? W sumie czemu nie. Na pewno jest bardziej ekologiczna od samochodów spalinowych, a "spaliny" mog± s³u¿yæ jako nawóz.

bbastek13

13 lipiec 2018 10:55

ja do tej pory nie mogê poj±c jak ten go¶æ przez tyle lat by³ prezesem du¿ego banku, do tego z wiêkszo¶ciowym udzia³em zagranicznym (i kto go na ten sto³ek wsadzi³ gdy mia³ 39 lat)

pietro62

13 lipiec 2018 10:55

Furmanka +

kroliklesny

13 lipiec 2018 10:54

Ocenie te wypowiedz krotko: balwan sie balwani... Powinien podac sie do dymisji, ubrac w lapcie lykowe, na leb zarzucic jakas mycke, na grzbiet koszuline zgrzebna, na dupsko zgrzebne portki- i hajda furmanka w Europé, robic Polsce lans! Ludzie! Ocknijcie sie! Ojczyzna zamienia sie w dziadownie, a moglo byc tak fajnie! Wyspianski byl prorokiem- miales chamie zloty rog! Niedlugo nawet sznura nie bedzie, PiS i tego sie pozbedzie...

Oceniono 3 razy

13 lipiec 2018 10:53

LICZE NA TO, ZE TERAZ RZAD JUZ NIE BEDZIE WOZONY W LIMUZYNACH PO 10 MLN ZL,ALE NA FURMANKACH. TEN FACET ZYJE TYLKO KLAMSTWAMI.