Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Prezydent Andrzej Duda o ordynacji do Parlamentu Europejskiego: Mocno skłaniam się do weta

8 sierpień 2018 18:00
79 16
Prezydent Andrzej Duda o ordynacji do Parlamentu Europejskiego: Mocno skłaniam się do weta

- Dla mnie przyjęta przez Sejm ustawa ogranicza Polakom możliwość posiadania reprezentantów w Parlamencie Europejskim - powiedział w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" prezydent Andrzej Duda. - Mówię szczerze: mam ogromne wątpliwości, czy to powinna być część polskiego systemu prawnego - dodał Duda. Jak motywuje swoje wątpliwości?

- powiedział prezydent w wywiadzie dla "DGP". Duda zaznaczył też, że "nie widzi potrzeby" wymuszania systemu dwupatryjnego ani "koalicji na warunkach największych partii".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 16
sioban

8 sierpień 2018 20:58

Adrian spier.....

Zaloguj siê Skomentuj

8 sierpień 2018 20:58

Aby oceniæ lub

mp102

8 sierpień 2018 20:32

Najwyra¼niej nie dosta³ jeszcze wytycznych ze sztabu generalnego. Bêdzie mia³ podpisaæ to podpisze, nie bêdzie mia³ podpisaæ to nie podpisze, chyba ju¿ naprawdê nikt czy przeciwnik czy zwolennik nie ma w±tpliwo¶ci, ¿e obecny Prezydent RP podejmuje jakiekolwiek samodzielne decyzje.

kotprezesa

8 sierpień 2018 20:24

Facet nie traci okazji do zrobienia z siebie durnia..

pislamistapolski

8 sierpień 2018 20:21

Duda sie skalania aby zawetowac Jarek tupnie nó¿k± duda podpisze

Mariusz Mizera

8 sierpień 2018 20:17

Jestem z, a nawet przeciw. Kaczor znowu ciê przeleci.

Jan Winnicki

8 sierpień 2018 20:11

Dupa i weto. Dupa zbierze opie...od balbiny i z podkulonym ogonem podpisze. Albo dla picu skieruje ustawê do skundlonego tzw. Trybuna³u konstytucyjnego, ten uzna, ¿e ten bubel prawny jest cacy i dupa podpisze.

Oceniono 17 razy

8 sierpień 2018 18:07

Ponadyma się, pokwiczy a potem podpisze. Ktoś, kto dla poparcia jednej partii złamał konstytucję, to śmieć. Nie warto się nim zajmować, trzeba iść na kolejne wybory i oczyścić Ojczyznę z tego zanieczyszczenia.

Oceniono 28 razy

8 sierpień 2018 18:07

Duda sie skalania aby zawetowac Jarek tupnie nóżką duda podpisze

gmwa

8 sierpień 2018 18:06

Taaa ot gnom z Żoliborza polapał się za nowa ordynacja niejako wymusić na opozycji stworzenie szerokiego frontu anty-PiS a to spowoduje klęskę ot i długopis dostał zadanie uwalenie ustawy a przy okazji pokaże jaki to on niby niezłomny.... parodia kpina kupa śmiechu

Krzysiek Jablonski

8 sierpień 2018 18:05

Chodzi pewnie o watpliwosci czy podpisac dlugopisem z matka b. Czy moze lepiej tym z kaczusia.

Oceniono 33 razy

8 sierpień 2018 18:04

Słuchajta, co ma ten bidny Duda robić? Dalej się skłaniać? Idziem pod pałac?!

Mariusz Mizera

8 sierpień 2018 18:03

Jestem z, a nawet przeciw. Kaczor znowu cię przeleci.

Oceniono 31 razy

8 sierpień 2018 18:03

partia bubli prawnych,...

Oceniono 40 razy

8 sierpień 2018 18:02

Nie strasz, nie strasz bo się ... Zatańczysz pacynko jak ci Pan "balbina" zagra.

Oceniono 26 razy

8 sierpień 2018 18:01

Hahaha... długopis.... hahaha... długopis ma.... hahahahahaha długopis.... ma hahahaha wątpliwości, hahahahahahahaha....