Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Prezydent Duda wybiera się do Białego Domu. Spotkanie z Trumpem we wrześniu

12 lipiec 2018 10:55
67 12

Andrzej Duda spotka się we wrześniu z Donaldem Trumpem, do rozmów ma dojść w Waszyngtonie, w Białym Domu - powiedział podczas szczytu w Brukseli polski prezydent.

Podczas szczytu w Brukseli Andrzej Duda dwa razy rozmawiał z prezydentem USA o wzmacnianiu polsko-amerykańskiej współpracy wojskowej. Przywódcy rozmawiali przede wszystkim o "współpracy wojskowej, w tym o wzmacnianiu polsko-amerykańskiej kooperacji wojskowej, w zakresie sprzętu i współpracy jednoste...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
Jan Kos

7 grudzień 2018 14:23

Prosi³, prosi³ i wyprosi³, ale dopiero po tym jak mu Mosad podsun±³ ustawê do podpisania.

Zaloguj siê Skomentuj

7 grudzień 2018 14:23

Aby oceniæ lub

plutoniczna

7 grudzień 2018 16:13

a jednak! warowanie przy kiblu da³o efekty. Puki nie ma oficjalnej wzmianki z Bia³ego Domu na miejscu PAD, zamiast gdakaæ na ca³y ¶wiat jak kura co znios³a jajo, powstrzyma³abym siê nieco z emocjami.

ilenka50

7 grudzień 2018 13:58

No to "Wiadomo¶ci" na bank podadz±, ¿e Polska wyrasta na g³ównego sojusznika USA.

pszczolkaprezesa

7 grudzień 2018 13:15

Po 32 sekundach rozmowy Adrian skaka³ z rado¶ci jak dziecko. Nie wa¿ne ¿e dopad³ go w kiblu i ¿e Trump po otrz±¶niêciu sobie poda³ mu d³oñ, ale zawsze co rozmowa to rozmowa, co u¶cisk d³oni to u¶cisk!

awek2

7 grudzień 2018 14:30

Skosiæ trawê?

hikuj13

7 grudzień 2018 13:02

z ogonem podkulonym czy stoj±cym ???

Oceniono 2 razy

12 lipiec 2018 10:57

Ten ciągle na kolanach! Żebrze i żebrze, i wyżebrać nie może, a bez czyichś dyrektyw nie potrafi zrobić kroku. Samodzielne myslenie nie wchodzi w rachubę, przykładów nie brak, np. referendum. Wygląda na to, że Duda ma nowego "mistrza" i jak będzie miał do niego tak służalcze podejście jak do wcześniejszych, to biorąc pod uwagę głupotę i nieobliczalność Trumpa, może być z nami gorzej, niż jest, chociaż wydawało się , że gorzej jak teraz być już nie może. Profesor Zimmerman z UJ, promotor Dudy, mówił że on zawsze musiał mieć jakiegoś "mistrza", bo inaczej nie umiał funkcjonować. Przez jakiś czas był nim również Zimmerman - Duda mu dogadzał, ciasto do domu przynosił i wsłuchiwał się w każde jego słowo. Zimmerman podsumowuje: "Jest bardzo podatny na sugestie lub polecenia z zewnątrz. To człowiek, który musi być komuś podporządkowany. Wtedy sobie świetnie radzi. Najpierw był podporządkowany mnie, potem Zbigniewowi Ziobrze, Lechowi Kaczyńskiemu, a teraz jest podporządkowany Jarosławowi Kaczyńskiemu. Zawsze jest ktoś, kogo słucha..." Z Kaczyński nim tak pomiatam, że jak widać rozgląda się za nowym mistrzem. Teraz jest wpatrzony w pomarańczowego Trumpa...

Oceniono 3 razy

12 lipiec 2018 10:57

Ale tak bez Jarka? Znowu Adrian dostanie burę!

Oceniono 4 razy

12 lipiec 2018 10:57

Po 32 sekundach rozmowy Adrian skakał z radości jak dziecko. Nie ważne że dopadł go w kiblu i że Trump po otrząśnięciu sobie podał mu dłoń, ale zawsze co rozmowa to rozmowa, co uścisk dłoni to uścisk!

Oceniono 8 razy

12 lipiec 2018 10:56

ale w jakim charakterze? bo przecież nie Prezydenta RP, bo Polska nie ma Prezydenta...

hikuj13

12 lipiec 2018 10:55

z ogonem podkulonym czy stojącym ???