Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Proces policjantów ws. śmierci Igora Stachowiaka. Media z zakazem relacjonowania

10 lipiec 2018 14:08
58 13

W czwartek 12 lipca rozpocznie się proces w sprawie śmierci Igora Stachowiaka, który zmarł w 2016 roku na komisariacie we Wrocławiu.

Czterej funkcjonariusze policji, którzy uczestniczyli w jego zatrzymaniu, odpowiedzą przed sądem za przekroczenie uprawnień, a także za znęcanie się (psychiczne i fizyczne) nad 25-letnim Igorem Stachowiakiem. Grozi im za to do pięciu lat więzienia.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
Zaloguj siê Skomentuj

7 październik 2018 17:13

Aby oceniæ lub

pardonsik

7 październik 2018 16:47

Ekipa z Sycowa ? Czujecie czym to pachnie ? Halo pani prawnik po Zawodowce rolniczej gdzie pani siê podzia³a ?

cezar85

7 październik 2018 16:14

oczywi¶cie mieli¶cie na my¶li morderstwo Stachowiaka na komisariacie

Krzysztof Baraniecki

7 październik 2018 17:13

Biedni bandyci policyjni. Maj± tyllko po 7.534 z³ emerytury i jak ¿yæ? A teraz bêdzie siê kombinowac jak ich oczy¶ciæ z zarzutów. Jeszcze tylko trochê "oczyszenia" s±dów i sa NIEWINNI! Hura!!!

Oceniono 20 razy

10 lipiec 2018 14:14

A krwawa Kępa przywódczyni Układu Sycowskiego wciąż na wolności!

Oceniono 13 razy

10 lipiec 2018 14:14

I ty wyborco za 500+ możesz być Stachowiakiem,kto ci pomoże?

Oceniono 6 razy

10 lipiec 2018 14:13

Zabili go i tyle w temacie.

Oceniono 7 razy

10 lipiec 2018 14:12

Reżym jakoś dziwnie boi się dziennikarzy. Większość bezmyślnych kretynów jak sondaże wskazują są zachwycone jaką teraz mamy "dobrą zmianę".

benek231

10 lipiec 2018 14:11

Media nie mogą relacjonować zeznań *** Koruna bis - sztama rzadu z organami represji.

cezar85

10 lipiec 2018 14:10

oczywiście mieliście na myśli morderstwo Stachowiaka na komisariacie

Popijajac Piwo

10 lipiec 2018 14:10

"Media z zakazem relacjonowania" Komuna jak w Chinach. Brawo...

Oceniono 19 razy

10 lipiec 2018 14:10

Brawo, takie sa standardy w dojrzałych demokracjach... Turcji, Rosji, Kazachstanie i Wenezueli!

Oceniono 4 razy

10 lipiec 2018 14:09

Ekipa z Sycowa ? Czujecie czym to pachnie ? Halo pani prawnik po Zawodowce rolniczej gdzie pani się podziała ?