Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Prognoza długoterminowa pogody na ten tydzień. Czeka nas gwałtowne ocieplenie

29 październik 2018 15:59
94 9

W tym tygodniu możemy spodziewać się nagłego ocieplenia - będzie nawet do 22 stopni Celsjusza.

Jak informuje TVN Meteo, we wtorek będzie od 16 do 20 stopni, na początku listopada nieco się ochłodzi, ale i tak będzie ciepło - od 11 do 17 stopni.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
yslsl

29 październik 2018 16:04

Je¶li to ma byæ tak trafne jak te temperatury podane na górze g³ównej strony, to ja dziêkujê ( na stronie w Gdañsku teoretycznie jest niby 13 stopni, ja na termometrze w³a¶nie widzê 4. W dzieñ tez nie wzros³o wy¿ej ni¿ 8,5...)

zbicniev7

29 październik 2018 16:03

I to ma byæ dobra wiadomo¶æ? Lato w listopadzie?

antropoid

29 październik 2018 16:03

Je¶li o mnie chodzi, to ca³a zima mo¿e taka byæ - przynajmniej nie bêdzie w powietrzu tyle truj±cego smrodu, ze sztucznych tworzyw palonych w piecach przez oszczêdnych Polaków.

gorillaglu

29 październik 2018 16:02

Cudownie, znowu kolejna fala kataru przejdzie przez miasto. Ludzie g³upiej± od tych skoków temperatur.

Zaloguj siê Skomentuj

29 październik 2018 16:01

Aby oceniæ lub

Jerzy Kaczmarczyk

29 październik 2018 16:01

Spoko ju¿ niejedna epoka lodowcowa nawiedzi³a Ziemiê, to tylko kwestia czasu. A czy to nast±pi o 100 lat wcze¶nie, czy pó¼niej. Co za ró¿nica, gatunek ludzki i tak tego nie prze¿yje. Mo¿na w piecach paliæ czym popadnie. W skali globalnej nie ma to najmniejszego znaczenia. Po gatunku ludzkim na Ziemi bêd± zarz±dzaæ owady.

Amficelias ¿araraka

29 październik 2018 16:01

Ach te anomalia pogodowe nic nie poradzisz mi¶ki nied¼wiedzie polarne oraz gryzli znowu pójd± miesi±c pó¼niej spaæ

ps11111ps

29 październik 2018 16:00

Zasluga Kaczynskiego. Sloneczko nasze o zlotych butkach az do kolan jezdzi po kraju, a gdzie sie pojawi nastaje wiosna, kwiaty kwitna, ptaszki cwierkaja.

walkirrr

29 październik 2018 16:00

i kto¶ mi powie ¿e nie ma globalnego ocieplenia, 20 stopni w listopadzie...