Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Projekt nowej ustawy o policji w Sejmie. Kamiński: mówienie o inwigilacji to kłamstwo

29 grudzień 2015 10:54
38 18

Nowelizacja ustawy o Policji nie zawiera nowych rozwiązań i wykonuje wyrok TK; mówienie o inwigilacji to kłamstwo - powiedział we wtorek minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. Dodał, że rozważane jest przygotowanie projektu ustawy antyterrorystycznej.

Kamiński podkreślił, że projekt nowelizacji ustawy o Policji - którym Sejm ma zająć się we wtorek wieczorem - ma realizować wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Dodał, że klub parlamentarny PiS złożył go "w trybie pilnym", ponieważ w lutym wygasają przepisy dotyczące możliwości prowadzenia działań opera...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 18
jawotr 9 godzin temu

30 grudzień 2015 00:05

Co za bzdury, Kamiński to koło tego uwolnienia nie zdążył nawet poleżeć. Jak dotąd to kradniecie na bezczelnego cudze zasługi.

Bob 202 14 dni temu

29 grudzień 2015 21:23

A kto 15 lat temu przeprowadził staruszkę przez ulicę ?

Tom2013 7 godzin temu

29 grudzień 2015 15:55

Kamiński zaprzeczający inwigilacji jest tak samo wiarygodny jak Kaczyński zachęcający do rodzicielstwa!

Zaloguj się aby oceniać

29 grudzień 2015 18:30

Wręcz przeciwnie.

matkom 8 godzin temu

29 grudzień 2015 15:16

kamiński ty masz tak zeszlajaną opini e ,że powinieneś zaqmilknąć .

psiamac 8 godzin temu

29 grudzień 2015 15:18

raczej fetor.

Zimnym okiem 2 dni temu

29 grudzień 2015 15:15

Hahaj w ustach Kamińskiego ze nie ingiwilować to sie unawiłem......to nie możliwe...bo program pis czysto komunistyczny ...

nero21 8 godzin temu

29 grudzień 2015 14:36

chyba.......o antku z zespołem zapomniałeś

prorok czy co 2 dni temu

29 grudzień 2015 14:34

Kłamanie na temat kłamstwa, to kłamstwo, czy mówienie prawdy?

leszekbeck 8 godzin temu

29 grudzień 2015 14:21

Dlaczego, patrząc na Kamińskiego, czuję woń kłamstwa?

Bl0to 9 godzin temu

29 grudzień 2015 13:35

Bo fantazja jest od tego zeby bawic sie na calego - cytat Jaroslaff XII 2015. (a pomnie chocby potop).

Bazyl11 10 godzin temu

29 grudzień 2015 13:08

Kamiński i Ziobro dwie najbardziej złotouste i wiarygodne postaci w PISie- partii Bezprawia i Niesprawiedliwości !

Zaloguj się aby oceniać

29 grudzień 2015 13:04

Miejsce tego przestępcy Kamińskiego jest w więzieniu! Tam niech wygłasza swoje "mądrości" do kolegów-skazańców !

alojzyb 5 godzin temu

29 grudzień 2015 12:58

No pięknie.... inwigilacja maili, podsłuchy telefonów... nie nie... wcale nie będzie szpiegowania.

celek20 53 minuty temu

29 grudzień 2015 10:57

Tak to jest jak posądzony o czyny kryminalne i skazany na 3 lata więzienia będzie skazywał innych , to tylko w pisowsko Orwelowskim świecie fantazji.

jawotr 24 minuty temu

29 grudzień 2015 10:55

Niewłaściwie dałem Ci plusa - nie czytając do końca, a to był błąd. Nie wolno tak łatwo zgadzać się na ograniczanie wolności które bardzo łatwo mogą być wykorzystywane, tak jak już były, wyłącznie w celach politycznych. Dawanie zupełnie nieodpowiedzialnej władzy - a taka jest teraz - doskonałych narzędzi do niszczenia opozycji,

Bob 202 22 minuty temu

29 grudzień 2015 10:55

Uważaj co mówisz. To że cię Dudzio ułaskawił nie oznacza że przestałeś być przestępcą , uniknąłeś jedynie pobytu pod celą. Wzorzec obywatelski się znalazł, psiakrew !

Zaloguj się aby oceniać

29 grudzień 2015 10:55

Ten pan, gdyby miał odrobinę honoru, zakopałby się pod ziemię ze wstydu za to, że jeszcze chodzi po tej ziemi. W rakietę i na księżyc panie Kamiński.