Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Protest przeciwko ekshumacji Arkadiusza Rybickiego. Grób oddzielony poczwórnym kordonem

14 maj 2018 17:43
84 13

Oko.press donosi o "ogromnych siłach" policji i żandarmerii wojskowej, jakie zgromadziły się na cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku. Wzmożenie służb jest spowodowane ekshumacją Arkadiusza Rybickiego, działacza podziemnej "Solidarności", który zginął w katastrofie smoleńskiej.

Przeciwko ekshumacji sprzeciwiała się rodzina Rybickiego. W oświadczeniu skierowanym do premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry Sławomir Rybicki, senator i brat Arkadiusza stwierdza, że decyzją o ekshumacji prokuratura "wkracza w sferę prawnie chronionych dóbr ...

Przeczytaj także: Paweł Adamowicz zaatakowany przez nożownika. Ekspert: Może zastanawiać brak reakcji ze strony ochrony

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
anekelea

14 maj 2018 17:47

Te obrazki to symbol zhañbienia tej w³adzy oraz policji i wojska.

fakiba

14 maj 2018 17:46

Czego siê boj± nekrofile z pisu

krynolinka

14 maj 2018 17:46

Żeby osoby decyzyjne robaki na żywca zeżarły.

Tomasz Zielinski

14 maj 2018 17:46

Czy sobie ci nowi zomowcy mysla ze to zostanie zapomniane??

Zaloguj siê Skomentuj

14 maj 2018 17:45

Aby oceniæ lub

emadox1327

14 maj 2018 17:45

Psychopaci, szumowiny i padlina wykonuj± rozkaz m¶ciwego, gnij±cego kar³a moralnego!!!

led2007

14 maj 2018 17:45

Hieny cmentarne....

krynolinka

14 maj 2018 17:44

¯eby osoby decyzyjne robaki na ¿ywca ze¿ar³y.

anekelea

14 maj 2018 17:44

Te obrazki to symbol zhańbienia tej władzy oraz policji i wojska.

natemat22

14 maj 2018 17:43

ksiê¿a twierdz± ¿e to nie wchodzi w ich zakres zainteresowania ale zagl±daæ ludziom pod ko³derkê i wk³adaæ ministrantom rêce w majtki to i owszem -- apostazja.info

Oceniono 10 razy

14 maj 2018 17:43

Psychopaci, szumowiny i padlina wykonują rozkaz mściwego, gnijącego karła moralnego!!!

fakiba

14 maj 2018 17:43

Czego się boją nekrofile z pisu

niko8472

14 maj 2018 17:43

Kult osoby zmarlej wymieka w obliczu kultu smolenskiego i tradycji grzebania we wszystkim co zwiazane z tym kultem.