Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Protesty na uczelniach w całej Polsce. Gowin mówi: "Te protesty są inspirowane politycznie"

14 czerwiec 2018 08:35
63 9
Protesty na uczelniach w całej Polsce. Gowin mówi: "Te protesty są inspirowane politycznie"

Akademicki Komitet Protestacyjny jasno wyraził swoją opinię na temat Ustawy 2.0. Uznali ją za "szkodliwą i uwsteczniającą" dla nauczycieli, studentek, studentów i całego środowiska akademickiego, a także dla rozwoju Polski. W środę odbyły się protesty na uczelniach w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie i kilku innych.

Projekt Prawa o szkolnictwie wyższym i nauce ma zmienić sposób finansowania szkolnictwa wyższego, a także utworzyć nowy organ w szkołach wyższych, czyli tzw. radę uczelni. Modyfikacji ma ulec sposób uzyskania stopnia doktora czy nadawania stopni naukowych. W inny sposób przyznawane będą uprawnienia ...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
Oceniono 4 razy

14 czerwiec 2018 08:41

Każdy protest jest przez nich komentowany jako "polityczny" Protestujące matki które w sejmie domagały się pieniędzy na utrzymanie swoich niepełnosprawnych dzieci tez były politycznie inspirowane. Niedobrze się już robi. Przecież ich decyzje też są polityczne.

wooki74

14 czerwiec 2018 08:40

Gowin jakby 40 albo 50 lat temu działał... wtedy też każdy protest był dziełem "kół", "warchołów", "wywrotowców" i politycznych oponentów inspirowanych przez zgniły Zachód.

Oceniono 14 razy

14 czerwiec 2018 08:39

Oczywiście, że są to protesty polityczne, podobnie jak ustawa Gowina jest polityczna. Jak ktoś wpycha się z polityką na uczelnie, to nie wiem, czemu sie dziwi.

yamxyz

14 czerwiec 2018 08:38

Samozadowolenie, samouwielbienie i ego rozbuchane do rozmiarów niespotykanych. P. Gowin - więcej pokory, która nakazuje pańska wciąż deklarowana wiara - naprawdę nie jest pan najmądrzejszym i najlepiej wiedzącym co dla innych jest najlepsze. Studenci to elita narodu, ich głos jest ważny - ważniejszy niż pańskie pseudo-reformy.

batura3

14 czerwiec 2018 08:38

Tak jest towarzyszu G - inspirowane przez Tuska, Putina oraz wrogie, zachodnie media. A WASZE miesiączki to była pełna chrezścijanskiej miłości modlitwa:)))))))))))))))))))))))

inder

14 czerwiec 2018 08:38

"Uznał, że protesty są "inspirowane politycznie" i że biorą w nich udział "działacze KOD-u". " A za PRL-u, jak były protesty, to słyszeliśmy, że protesty są inspirowane przez zachodnich imperialistów i biorą w nich udział działacze KOR-u. Gdzie się szkolą te dzisiejsze pisowskie kacyki? U niegdysiejszych kacyków PZPR-owskich?

Oceniono 8 razy

14 czerwiec 2018 08:37

Gowin! ty łajzo bez kręgosłupa moralnego, zamilcz.

remo29

14 czerwiec 2018 08:37

Reforma polityczna, to jakie mają być protesty? Na tle religijnym? Co za dureń...

Sam Sliding

14 czerwiec 2018 08:36

Wasze miesięcznice są inspirowane politycznie.