Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Radna PiS ma przeprosić posłankę PO. Chciała Agnieszkę Pomaską "ogolić na łyso"

5 lipiec 2018 15:19
68 14
Radna PiS ma przeprosić posłankę PO. Chciała Agnieszkę Pomaską "ogolić na łyso"

W lipcu zeszłego roku Okręgowy Sąd w Gdańsku nakazał Annie Kołakowskiej przeprosić posłankę Agnieszkę Pomaską, jednocześnie zasądzając, że radna Prawa i Sprawiedliwości ma pokryć z własnej kieszeni koszty procesu – łącznie 1350 złotych. Anna Kołakowska odwołała się, jednak sąd apelacyjny podtrzymał swoją decyzję.

Zgodnie z wyrokiem sądu apelacyjnego Anna Kołakowska ma opublikować przeprosiny na jednym z portali społecznościowych. Treść przeprosin ma być następująca: „Ja, Anna Kołakowska, przepraszam za naruszenie dóbr osobistych Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Agnieszki Pomaskiej poprzez publikację w...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 14
Oceniono 14 razy

5 lipiec 2018 15:23

Widok zadowolonej z siebie, przekonanej o własnej moralnej racji pani radnej, wywołuje u mnie odruch wymiotny.

freud1

5 lipiec 2018 15:22

Glupota i jeszcze kilka innych nieprzyjemnych rzeczy az bije od obliczy "ludzkich panow" i pan. Co na to zwolennicy okreslania ludzkich cech i charakterow na podstawie rysow twarzy?

Zaloguj siê Skomentuj

5 lipiec 2018 15:22

Aby oceniæ lub

brave48

5 lipiec 2018 15:21

PIS - Podłość i Sk...rwysyństwo!

Oceniono 22 razy

5 lipiec 2018 15:21

I po to PiSowi potrzebna jest kontrola nad SN, aby takie wyroki kasować.

Oceniono 9 razy

5 lipiec 2018 15:21

Wyjątkowo paskudna baba

cozano

5 lipiec 2018 15:21

Politycy polski kultur± nie grzesz±, ale w¶ród pisowskich chamstwo i agresja s± nadproporcjonalne.

lodzermensz1

5 lipiec 2018 15:21

Widok zadowolonej z siebie, przekonanej o w³asnej moralnej racji pani radnej, wywo³uje u mnie odruch wymiotny.

brave48

5 lipiec 2018 15:21

PIS - Pod³o¶æ i Sk...rwysyñstwo!

cozano

5 lipiec 2018 15:20

Politycy polski kulturą nie grzeszą, ale wśród pisowskich chamstwo i agresja są nadproporcjonalne.

zabiszcza

5 lipiec 2018 15:20

Wyj±tkowo paskudna baba

blechtrommel

5 lipiec 2018 15:20

Ju¿ wkrótce ¿aden s±d nie o¶mieli siê wydaæ podobnego wyroku przeciwko ludziom lepszego sortu. Nadci±ga dyktatura ciemniaków!

Oceniono 8 razy

5 lipiec 2018 15:19

Zachowanie nawołujące do przemocy lub propagujące nienawiść wobec innych jest niegodne osoby publicznej. Przeprosiny oraz grzywny to za mało. Dożywotnia ekskluzja z życia politycznego to odpowiednia kara ze tego typu przestępstwa.

Oceniono 12 razy

5 lipiec 2018 15:19

Już wkrótce żaden sąd nie ośmieli się wydać podobnego wyroku przeciwko ludziom lepszego sortu. Nadciąga dyktatura ciemniaków!