Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Rafał Trzaskowski: Chciałbym jako pierwszy prezydent udzielić ślubu parze homoseksualnej

30 maj 2018 10:25
93 20
Rafał Trzaskowski: Chciałbym jako pierwszy prezydent udzielić ślubu parze homoseksualnej

Rafał Trzaskowski otwarcie przyznał, że chce ustanowienia w Polsce związków partnerskich dla osób tej samej płci. – Tak, ja bym chciał, aby były związki partnerskie – powiedział poseł. Na ustawiczne pytania Moniki Olejnik, czy jest również za ślubem dla osób homoseksualnych, odpowiedział: zacznijmy od związków partnerskich.

– Trzeba by było zmienić w tym momencie prawo w Polsce. Ja uważam, że kwestia dotycząca związków partnerskich, dotyczy praw obywatelskich. I bardzo bym chciał być pierwszym prezydentem Warszawy, który takiego ślubu mógłby udzielić. – powiedział Trzaskowki. Dodał, że członkowie jego partii są zróżnic...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 20
Mieczysław W. Juszczyk

1 czerwiec 2018 17:32

Rozumiem, że Bozia poskąpi muniu a zostawi kuku ale tylu tysięcy milionów wyborców? to niemożliwe!! Oni zostali oszkapieni nie tylko materialnie lecz także intelektualnie!! Dlatego głosują na swoich oprawców!!

Oceniono 7 razy

30 maj 2018 10:29

"Chciałbym jako pierwszy prezydent udzielić ślubu parze homoseksualnej" - hahaha, Trzaskowski właśnie popełnił polityczne samobójstwo. Już nawet nie wspominam o tym, że przy okazji właśnie przyznał się do tego, że jako prezydent chciałby łamać konstytucję RP.

oko2009

30 maj 2018 10:29

A ja bym chcia³a udzieliæ ¶lubu Stasiowi Piêcie i jego nowej narzeczonej.

kl001

30 maj 2018 10:29

Obrzydliwe. Dewianci homoseksualni ju¿ maj± przywileje prawne bo powinni mieæ ograniczone prawo do czynno¶ci prawnych jak osoby do 18 roku ¿ycia a ten wyskoczy³ z czym¶ takim. ¯a³osny ¶mieæ.

westgreg

30 maj 2018 10:29

Warszawa, to musi byæ jednak super bezproblemowe miasto, tak patrz±c po problemach dla kandydata na jej prezydenta istotnych.

oko2009

30 maj 2018 10:28

A ja bym chciała udzielić ślubu Stasiowi Pięcie i jego nowej narzeczonej.

enedue3

30 maj 2018 10:28

A chciałem już na leminga zagłosować :)) Kto rozsądny wznieca ogień, który go pogrąża już w przedbiegach ? ROZUMEM NIE GRZESZY!!

Oceniono 17 razy

30 maj 2018 10:28

Żarty się skończyły. Rafał Trzaskowski wytoczył najcięższe działa.

tilow3

30 maj 2018 10:28

Chcia³bym na to samo pytanie us³yszeæ odpowied¼ od pana Ujazdowskiego. I tu kandydat PO i tu..... jaki ma ¶wiatopogl±d kandydat na prezydenta Wroc³awia?

jannowak76

30 maj 2018 10:28

"Chcia³bym jako pierwszy prezydent udzieliæ ¶lubu parze homoseksualnej" - hahaha, Trzaskowski w³a¶nie pope³ni³ polityczne samobójstwo. Ju¿ nawet nie wspominam o tym, ¿e przy okazji w³a¶nie przyzna³ siê do tego, ¿e jako prezydent chcia³by ³amaæ konstytucjê RP.

Zaloguj siê Skomentuj

30 maj 2018 10:28

Aby oceniæ lub

viaac

30 maj 2018 10:28

Ciekawe, czy krucjata ró¿añcowa obierze sobie teraz na cel Rafa³a Trzaskowskiego za jego buñczuczn± deklaracjê, czy Stasia Piêtê za rozwi±z³o¶æ?

gama01

30 maj 2018 10:28

Fakt, priorytet prezydenta stolicy.

Oceniono 8 razy

30 maj 2018 10:27

Najpierw trzeba zmienić prawo ciemniaku

Ama De

30 maj 2018 10:27

Czytajac rano wiadomosci wlasnie takiego artykulu sie spodzewalem. Dobrze wiedziec, ze prezydent Naszej stolicy zajmuje sie tak waznymi dla spoleczenstwa problemami, pomoze to naszym rodzinom w budowaniu godnej przyszlosci. Ten kraj schodzi na psy...

Oceniono 12 razy

30 maj 2018 10:27

Gejzeta ma swego nowego trybuna. Biedron juz sie zuzyl.

Dominik Gracieli

30 maj 2018 10:27

Zastanawiam sie jak zdefiniuja homoseksualizm kiedy odkryja skuteczna terapie wyleczenie sie z niego. A ze odkryja to tylko kwestia czasu ( pomyslne sa juz proby na zwierzetach ) .Wtedy caly swiat zachodni wyjdzie na durnia !

Oceniono 10 razy

30 maj 2018 10:26

No to bardzo dobrze, że prezydentem nie zostaniesz. Promować pedalstwo to jedź do berlina.

onduma

30 maj 2018 10:26

Co za marzenie !!! To ma byc marzenie mezczyzny XXI wieku ?

darius112

30 maj 2018 10:26

¯arty siê skoñczy³y. Rafa³ Trzaskowski wytoczy³ najciê¿sze dzia³a.