Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Raport NIK: Fundusz Ochrony Środowiska wydaje coraz mniej pieniędzy na ochronę powietrza

7 grudzień 2018 10:14
123 18

Raport NIK na temat wydatków na ochronę środowiska, a w tym na poprawę jakości powietrza w Polsce, został zaprezentowany w piątek podczas szczytu klimatycznego ONZ w Katowicach.

Najwyższa Izba Kontroli przeanalizowała to, w jaki sposób wydawane są środki Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Okazuje się, że na poprawę jakości powietrza wydaje się coraz mniej.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 18
js08836

7 grudzień 2018 10:20

Szykuje siê kolejna afera w PiS ? Skoro bud¿et Ochrony ¦rodowiska mia³ w 2016 r. do dyspozycji 5 mld. z³. a wydano zaledwie 22 mln. na poprawê jako¶ci powietrza, to co sta³o siê z pozosta³± kwot± ? Zasili³o fundusz 500+ czy wydano na zbrojenie ?

remo29

7 grudzień 2018 10:20

No przecie Rydzyk w potrzebie, wybory ido, mordy w korycie do wykarmienia, no upar³ siê cham i mu daj. No sk±d mam wzi±æ, jak nie mam?

falbor

7 grudzień 2018 10:19

A co w tym zaskakującego ?! Przecież zgodnie z pisowską logiką i racją stanu powinien dotować orkiestry górnicze polowe strzelnice...

remo29

7 grudzień 2018 10:19

No przecie Rydzyk w potrzebie, wybory ido, mordy w korycie do wykarmienia, no uparł się cham i mu daj. No skąd mam wziąć, jak nie mam?

acototak

7 grudzień 2018 10:19

A Matousz k³ama³, ¿e Polska jest liderem w ochronie ¶rodowiska.

Oceniono 16 razy

7 grudzień 2018 10:18

Pieniążki wyciekają ... a suweren gapi się w TVPis.

kemor234

7 grudzień 2018 10:18

Narodowy Fundusz Ochrony ¦rodowiska i Gospodarki Wodnej zdaje siê byæ kolejn± przykrywk± dla ¶ci±gania i gromadzenia pieniêdzy na "potrzeby rz±dz±cych". "Jeden miliard wydano na geotermiê oraz modernizacjê ciep³owni ..." Ciekawi mnie jednak gdzie i komu ????? Mogê chyba podejrzewaæ, ¿e w Toruniu ...

Oceniono 2 razy

7 grudzień 2018 10:17

Spoko, pewnie dokładają do chrystusowego pedofilstwa które sie za was pomodli i będziecie zdrowi

glencok

7 grudzień 2018 10:17

droga gazeto - nag³ówek tego szwindlu powinien byæ na górze strony i waliæ po oczach a nie wiadomo¶æ o zdjêciach z kosmosu ( z calym szacunkiem dla naszych naukowców)

falbor

7 grudzień 2018 10:17

A co w tym zaskakuj±cego ?! Przecie¿ zgodnie z pisowsk± logik± i racj± stanu powinien dotowaæ orkiestry górnicze polowe strzelnice...

jukka2014

7 grudzień 2018 10:17

Pieni±¿ki wyciekaj± ... a suweren gapi siê w TVPis.

Zaloguj siê Skomentuj

7 grudzień 2018 10:17

Aby oceniæ lub

js08836

7 grudzień 2018 10:16

Szykuje się kolejna afera w PiS ? Skoro budżet Ochrony Środowiska miał w 2016 r. do dyspozycji 5 mld. zł. a wydano zaledwie 22 mln. na poprawę jakości powietrza, to co stało się z pozostałą kwotą ? Zasiliło fundusz 500+ czy wydano na zbrojenie ?

cozano

7 grudzień 2018 10:16

"szkolenia dla opiekunów terenów sakralnych" W³adza pisowska ma orginalne priorytety w zakresie ochrony ¶rodowiska.

kemor234

7 grudzień 2018 10:15

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zdaje się być kolejną przykrywką dla ściągania i gromadzenia pieniędzy na "potrzeby rządzących". "Jeden miliard wydano na geotermię oraz modernizację ciepłowni ..." Ciekawi mnie jednak gdzie i komu ????? Mogę chyba podejrzewać, że w Toruniu ...

glencok

7 grudzień 2018 10:15

To gdzie są te miliardy które rok w rok zostawały niewydane??? Kto to rozkradł? Panie Kaczyński co to za układ, że co rok wyparowywują publiczne MILIARDY z budżetu? Co to jest za republika bananowa? Co na to prokuratura? W końcu kto na tą kradnącą bandę głosuje? Polacy powaliło was? I nie piszcie że za PO było to samo, bo nie było. Za zegarek za 10 tysięcy ( nie przyjęty w łapówce, ale bez podania skąd pochodził) za poprzedniej ekipy odchodziło się z polityki. Kto ukradł tą kasę ? I kto przysłał szefa KNF do Czarneckiego z propozycją korupcyjną? Kto stoi za tymi aferami ?

Oceniono 8 razy

7 grudzień 2018 10:15

Za to, duzo, duzo wiecej na gornictwo i gornikow.

al48

7 grudzień 2018 10:15

Niszcz± Polskê w zastraszaj±cym tempie . Ich celem jest zaspokojenie w³asnych potrzeb a przede wszystkim nape³nienie w³asnych kieszeñ i kieszeñ swojej rodzinki .