Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Raport ONZ o klimacie to nie ponury żart. Upały zabiją dziesiątki tysięcy ludzi. To nie wszystko

27 listopad 2018 15:00
112 13

Nawet 20 tys. ekspertów, polityków i dziennikarzy z całego świata przyjedzie w przyszłym tygodniu do Katowic. Wezmą udział w szczycie klimatycznym COP24, podczas którego omawiane będzie m.in. Porozumienie Klimatyczne z Paryża - a więc przyszłość świata.

We wtorek, na kilka dni przed konferencją, ONZ opublikowało najnowszy raport dot. zmian klimatu. To tzw. raport o luce w emisjach. Jest przedstawiany rokrocznie i opisuje różnicę w poziomie misji gazów cieplarniany między tym, jaki jest obecnie i będzie w 2030 roku, a jaki musi być, by spełnić cele ...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
iksis

27 listopad 2018 15:06

Ludno¶æ ¶wiata: 1900 - 1,5 mld 2011 - 7 mld

sluczyn

27 listopad 2018 15:05

A Ziobry, B. Kempa i A. Duda zniszczyli wytwórni e brykietów bezdymnych w Miêdzyborzu ko³o Sycowa. a mafia okrad³a twórcê technologii. Durnie rz±dz± i s± partyjni parafialnie. Za niew³a¶ciwy areszt oszust dosta³ 50 000 000 z³ odszkodowania, za spalenie wytwórni przez syndyka.

eloise321

27 listopad 2018 15:05

A w Polsce dalej w najlepsze trwa kult wyngla i górników...Nikt w pisowskiej rzeczywisto¶ci nawet nie my¶li o smogu i ociepleniu klimatu, przeciez królem tego wspania³ego kraju jest Chrystus, a królow± Maryja, wszelkie kataklizmy nas ca³e szczê¶cie nie dotycz±.

Zaloguj siê Skomentuj

27 listopad 2018 15:04

Aby oceniæ lub

myfly

27 listopad 2018 15:04

A mrozy nie zabijają?

elbertson

27 listopad 2018 15:03

A nasi medialni idioci od pogody - ach jaki cudowny listopad 22 C jakie lato !!! 38 C piêknie , cudownie. Je¿eli w mediach nie zmieni siê postrzeganie zmian klimatycznych, to Kowalski bêdzie siê nad tym zastanawia³ ? Je¿eli nie bêdzie powszechnej edukacji klimatycznej ?? My¶licie ¿e ludzko¶æ co¶ zmieni ? Nie , na pewno nie !!!!!

kl001

27 listopad 2018 15:03

Mam nadzieję że upały wybiją wszystkich kolorowych i muzułmanów.

jannowak76

27 listopad 2018 15:02

Przyjad± górnicy pod URM, podpal± kilka opon i rz±d siê rakiem wycofa z tej ekologii. Na co ona komu? Kto¶ widzia³ na oczy to ca³e CO2? Jakie¶ lewackie bajki. Przecie¿ jest jasno przykazane – "Czyñcie sobie ziemiê poddan±". Rach, ciach.

Alejaja Izbak

27 listopad 2018 15:02

BUAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA! Dziesiontki tysiency ludzi ? Patryku - nie pszejmuj sie - wasz niemiecki rycesz na bialym koniu doprowadza setki tysiency POlakuw do zawalu serca samym sfoim widokiem gdy sie POjawia w telewizorze. NAszczenscie dzienki temu rze TVP jest odzyskana i spolonizowana nie promuje sie w niej jusz dewiacji i marginesu spoleczenstwa a ludzie mogom oddehnonc i sie zrelaksowac. Stres zabija miliony a gej teczowe sorosowa feminazi to najwiensksze hejt generatory stresu. BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA!

remo29

27 listopad 2018 15:01

Zaraz idê do domu, powdycham sobie po drodze dymu z ruskiego wêgla i lakierowanych meblo¶cianek.

iksis

27 listopad 2018 15:01

Ludność świata: 1900 - 1,5 mld 2011 - 7 mld

titta

27 listopad 2018 15:00

Co mozna zrobic? Sadzic dzewa (gdzie sie da) i zaprzestac wycinki. Drzewa nie tylko pochlaniaja CO2 ale i stwarzaja mikroklimat poprawiajacy warunki zycia. Zamienic beton na zielen i malowac na bialo co sie da.

ireksz

27 listopad 2018 15:00

no tak, moze zabjaja, ale w/g Trumpa to FAKE NEWS!!