Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Reporterka TVN24 komentuje niechciany pocałunek: "Nikt nie zapytał, jak się wtedy poczułam"

6 sierpień 2018 13:46
57 9
Reporterka TVN24 komentuje niechciany pocałunek: "Nikt nie zapytał, jak się wtedy poczułam"

Sytuacja miała miejsce we wtorek w Kostrzynie nad Odrą podczas przygotowań do festiwalu Pol'and'Rock. Tego dnia podczas relacji na żywo do reporterki TVN24 Małgorzaty Mielcarek podbiegł obcy chłopak i pocałował ją w policzek. W piątek prawniczka i zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich Sylwia Spurek skomentowała zachowanie mężczyzny na Twitterze. Nazwała je molestowaniem.

Pod postem pojawiła się żywa dyskusja. Większość komentujących uważała, że zachowanie mężczyzny nie było molestowaniem.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
Oceniono 17 razy

6 sierpień 2018 13:50

Nic nie rozumiecie, Mielcarek!!!! Spurek powiedziała, że byłaś molestowana, to byłaś!

Oceniono 15 razy

6 sierpień 2018 13:50

Jakie wy macie problemy...

elasp

6 sierpień 2018 13:50

Jak to? Przecież - "róbta co chceta", czyż nie?

emescan

6 sierpień 2018 13:49

Wg mnie on ja zgwałcił tym pocałunkiem. Ukamienować ja i powiesić napastnika!

Oceniono 14 razy

6 sierpień 2018 13:48

Na imprezie u Pana Owsiaka nie może być molestowania. To szkodziłoby wizerunkowi W(ielkiej) O(rkiestry) Ś(wiątecznej) P(rzemocy).

Jan Kowalski

6 sierpień 2018 13:47

Największym wrogiem kobiety jest druga kobieta. Pani Reporter powiedziała Pani Spurek w grzecznych słowach spierda..lay i zajmij się swoim życiem.

rajqu

6 sierpień 2018 13:47

Problem na czołówkę... Przekażcie zgodnei z właściwością do Biedronia lub Lampert

Oceniono 25 razy

6 sierpień 2018 13:46

No i normalna kobieta z tej reporterki. Jakby poczuła się molestowana, to by o tym powiedziała. Trzeba pytać się samych zainteresowanych, czy czują się molestowani a nie oceniać za innych.

Oceniono 16 razy

6 sierpień 2018 13:46

Podbiegł od tyłu ? To cud ,że nie jest w 4 miesiącu.