Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Robert Biedroń chce być premierem. "Na jesieni wystawię drużynę, która wygra wybory"

16 wrzesień 2018 10:17
55 14

Robert Biedroń stworzenie nowego ugrupowania zapowiedział na początku września. Plan prezydenta Słupska jest prosty: odwiedzać polskie miasta, a w lutym przyszłego roku ogłosić nowy projekt polityczny. Więcej konkretów na temat planów Biedronia nie mieliśmy. W końcu jednak polityk wyjawił, jakie ma ambicje.

W wywiadzie dla wrocławskiej "Gazety Wyborczej" zaprzeczył, że wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego, nie chciałby też zostać prezydentem Polski. Jego celem jest wygrana w wyborach parlamentarnych, a następnie rządzenie krajem jako premier. - Żeby mieć realny wpływ na decyzje ogólnopolsk...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 14
Oceniono 3 razy

16 wrzesień 2018 10:22

Partia, której jeszcze nie ma i nie zaczęła nawet kampanii ma 8% poparcia. Według mnie to dobry początek. Natomiast popłoch w piSSlamabadzie i PO wyrażający się atakami trolli na Biedronia świadczy o tym, że obie formacje są posrane. Panie Robercie tak trzymać i przede wszystkim mądrze dobierać współpracowników gdyż będą lgnęły do pana różne mendy, które chcą załapać się do koryta!!!

Oceniono 10 razy

16 wrzesień 2018 10:22

Premierem? A co ten podstarzały chłopiec przedawkował?

ochujek

16 wrzesień 2018 10:21

Na pewno zagłosuję na jego stronnictwo. Tak trzymać! Potrzebna dobra zmiana. Faszystów trzeba pogonić, bo spalą Polskę.

Zaloguj siê Skomentuj

16 wrzesień 2018 10:20

Aby oceniæ lub

Piotr Koster

16 wrzesień 2018 10:20

Ciekawe czy kto¶ mu wyt³umaczy³ ró¿nicê miêdzy "chcieæ" a "byæ"?? Poza tym jak tam skandal pedofilski w urzêdzie?

e50504

16 wrzesień 2018 10:20

Nadcz³owiek Robert "Musisz" Biedroñ - arcybiskup ko¶cio³a LGBT w Polsce, wynalazca, in¿ynier, filantrop, naukowiec. Ju¿ nied³ugo premier RP i prezydent Galaktyki. Ale wy tu macie odlot na tym portalu xD No ale co robiæ? W koñcu to wasz w³a¶ciciel wyprodukowa³ tego ¶mieszka.

Oceniono 18 razy

16 wrzesień 2018 10:20

To chyba koliduje z planami gabinetu cieni ? Lemingi wystawią teraz wszystkie ręce na pokład przeciw pedziowi . A jak zachowa się gejzeta ?

Black Swan

16 wrzesień 2018 10:20

"Na jesieni przyszłego roku wystawię drużynę, która wygra wybory - wyznał Biedroń" tylko ma być liberalnie... Prawdziwie liberalnie a nie jak u Tuska, tylko deklaratywnie... Skręcisz Robercik za bardzo w lewo i spokojnie możesz iść na drzewo a nie do Kancelarii Premiera... (rym częstochowski nie zamierzony ale fajnie wyszło, co nie? )

tkslazek

16 wrzesień 2018 10:19

Robert Biedroń najwyraźniej sfiksował, co nie jest niczym nowym ani dla naszych czasów ani dla samego Biedronia, który jakby nie było ma takie kuku na muniu, iż zdaje się być przekonany, że można założyć i tworzyć bez kobiety funkcjonującą rodzinę. Otóż nie można... więc i na jesień chÓj z tego wszystkiego będzie. C'est la vie!

Oceniono 4 razy

16 wrzesień 2018 10:19

Z pewnością, pedałku :-_

drozd215a

16 wrzesień 2018 10:19

Robert Biedroñ chce byæ premierem. ------------- Ma prawo chcieæ :).

Oceniono 11 razy

16 wrzesień 2018 10:18

Na początku będzie 8% poparcia , Biedroń dostanie się do Sejmu. W tym czasie PIS pokona osłabioną opozycję i zdobędzie większość konstytucyjną. W nowej konstytucji wszystkie związki LGTB zostaną uznane za karalne mimo sprzeciwu Europy, Biedroniowi zostanie uchylony immunitet i trafi do więzienia i tyle będzie z jego premierostwa.

Mateo Yavorsky

16 wrzesień 2018 10:18

Ciekawe ¿e ta kilkuprocentowa grzybnia palikociarska zawsze wypu¶ci jakiego¶ owocnika. Kibicuje mu, trochê aluzji, pod¶miechujek i ¿arcików zawsze siê przyda w sejmie.

btr73kk

16 wrzesień 2018 10:17

Brawo Biedroñ . Ka¿dy , kto doprowadzi do pora¿ki niemieckich s³ugusów z PO i Nowoczesnej zas³uguje na szacunek. Rozdrobnienie zdrajców w nadchodzacych wyborach s³u¿y interesom Polski.