Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Rusza proces w sprawie śmierci Igora Stachowiaka. Sąd nie ujawni zeznań świadków

12 lipiec 2018 07:27
67 9
Rusza proces w sprawie śmierci Igora Stachowiaka. Sąd nie ujawni zeznań świadków

Czterej byli policjanci, którzy przesłuchiwali zmarłego, zostali oskarżenia o przekroczenie uprawnień i znęcanie się nad zatrzymanym. Grozi im kara do pięciu lat więzienia.

W sprawie śmierci Igora Stachowiaka zostanie przesłuchanych prawdopodobnie dwudziestu z pięćdziesięciu świadków – tak podaje RMF24. Do tego zeznania złożą biegli sądowi.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
Zaloguj siê Skomentuj

7 grudzień 2018 13:13

Aby oceniæ lub

realistas

7 grudzień 2018 13:13

B³aszczak i Ziobro te¿ powinni byæ na ³awie bo nic nie zrobili by sprawê wyja¶niæ.

W³adys³aw Hajduga

7 grudzień 2018 13:03

Wiêkszo¶æ policjantów to sady¶ci i psychopaci. Ci co zamordowali Igora Stachowiaka to zwyrodnialcy. Powinni byæ oskar¿eni o zabójstwo ze szczególnym okrucieñstwem. Tylko do¿ywotnie wiêzienie jest sprawiedliwym wyrokiem.

zdybka1

7 grudzień 2018 11:02

Moze jakby wiecej Polakow wzielo na powaznie ostrzezenia Palikota, ten mlody czlowiek moglby dzisiaj byc wsrod swoich ? Zreszta on nie jest jedynym przypadkiem.

distepfano

7 grudzień 2018 13:08

Tak prawdê mówi±c wola³bym byæ skatowany przez bandytów ni¿ przez policjantów, gdy¿ bandytów omijam i raczej nic mi z ich strony nie grozi, a do policjantów powinni¶my mieæ zaufanie - lecz ograniczone zaufanie do potencjalnych bandytów !

tadjan

7 grudzień 2018 10:17

katolska kartoflandia bêdzie broniæ oprawców?

krynolinka

7 grudzień 2018 10:03

¦mierdziel Kempa pewnie znów siê gdzie¶ siê buja za nasze.

def11

7 grudzień 2018 10:02

B³aszczak, Zieliñski i Ziobro na ³awê oskar¿onych, jak nie za próby tuszowania sprawy to co najmniej za brak nadzoru na podleg³ymi s³u¿bami.

kemor234

7 grudzień 2018 10:01

Có¿ to za be³kot ? "Przekroczenie uprawnieñ". CZY TO OZNACZA, ¯E MIELI UPRAWNIENIA DO KATOWANIA CZ£OWIEKA ????????? Ka¿da inna osoba w takiej sytuacji ODPOWIADA£A BY ZA MORDERSTWO !!!!