Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Rzucił się na piaskarkę, partnerka próbowała go powstrzymać. Policja: "Łobuz kocha najbardziej?"

4 grudzień 2018 19:01
119 11

Policjanci z Zielonej Góry opublikowała nagranie, na którym widać agresywne zachowanie mężczyzny i próby powstrzymania go przez partnerkę. Funkcjonariusze podpisali film słowami: "Atak na piaskarkę. Łobuz kocha najbardziej?" i podłożyli pod nagranie zabawną muzykę.

Do ataku na pracownika Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i uszkodzenia piaskarki doszło w sobotę 1 grudnia. Mężczyzna obsługujący koparkę został zaatakowany w momencie, gdy przejeżdżał między ratuszem a ulicą Pod Filarami w Zielonej Górze.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 11
embriao

4 grudzień 2018 19:07

za takie co¶ powinna byæ ch³osta :D

jtby

4 grudzień 2018 19:06

Faktycznie ciekawe czym siê tak dopali³/upali³, bo 1, 6 promila to ma³o, ¿eby tak daæ czadu.

pamejudd

4 grudzień 2018 19:06

Kopniêcie w p³ug to wy¿szy poziom sztuk walki. Chylê czo³a...

Kamil Szczepañczyk

4 grudzień 2018 19:05

Piaskarka byla wyposazons w plug do zbierania gowna z ulicy. Na miejscu kierowcy uzywalbym. Uzasadnienie bylo.

Zaloguj siê Skomentuj

4 grudzień 2018 19:04

Aby oceniæ lub

sthoss

4 grudzień 2018 19:04

1,6 promila? a zachwouje sie jakby mial 3 przynajmniej. Ech ta dzisiejsza m³odzie¿ taka s³aba forma...

Krzysztof Baranowski

4 grudzień 2018 19:03

Ale ¿enada. Normalnie ¿o³nierz wyklêty :-) Wygoliæ dynie z ty³u, zapu¶ciæ w±s, szubê na plecy i wyjdzie "toto" co 150 lat temu dziesiecinê p³aci³o. Czy¿by cywilizacja posz³a gdzie¶ bokiem? ;-)

Micha³ Chmielewski

4 grudzień 2018 19:03

Jebany ¶mieæ, nie dosyæ, ¿e niszczy sprzêt kupiony za pieni±dze podatników to jeszcze atakuje cz³owieka. Dla takiego sku...ela ch³osta na go³± d_puê i do pierdla z homosiami.

sthoss

4 grudzień 2018 19:02

1,6 promila? a zachwouje sie jakby mial 3 przynajmniej. Ech ta dzisiejsza młodzież taka słaba forma...

buehacz

4 grudzień 2018 19:02

Có¿ za zdobycz! Pilnuj tego rycerza dziewczyno, ¿eby Ci go jaka¶ And¿ela nie ukrad³a. Bêdzie z niego wspania³y Polak i katolik!

embriao

4 grudzień 2018 19:01

za takie coś powinna być chłosta :D