Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

"Służby i lewactwo" odwołały ministrów. Kogo posłanka Pawłowicz miała na myśli?

9 styczeń 2018 16:04
82 7

Krystyna Pawłowicz na Facebooku pożegnała ustępujących ministrów: Witolda Waszczykowskiego, Jana Szyszko i Antoniego Macierewicza. Byłego szefa resortu obrony nazwała „niezłomnym”.

Zdaniem posłanki PiS, za odejściem ministrów nie stoi wcale decyzja nowego premiera Mateusza Morawieckiego, a działania „służb i lewactwa”.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 7
Oceniono 1 raz

9 styczeń 2018 16:06

Oj Kryśka po cienkim lodzie stąpasz. To bardzo ryzykowne zważając na twoje gabaryty. Nazwać JK lewakiem to trzeba mieć w PiSie jaja. ps. Zresztą od dawna cię o to podejrzewałem... te jaja :D

Oceniono 6 razy

9 styczeń 2018 16:06

Kryśka patrz i ucz się tak będzie z tobą za dwa lata. Ja i wielu innych już nie może się tego doczekać.

Oceniono 3 razy

9 styczeń 2018 16:05

Dzieje się coś dziwnego w państwie Polskim . Zakładam odwrócenie się części twardego elektoratu od PIS ...

serfwe erwr

9 styczeń 2018 16:05

Pani Krystyno jest pani prymitywnym bolszewickim manipulatorem, manipuluje pani siejąc schizofreniczne domysły i teorie spiskowe wśród prymitywnego katolickiego suwerena. Będzie Pani siedzieć w pierdlu, bo sama się pani przyznała do łamania konstytucji w czasie tworzenia prawa.

wujojano

9 styczeń 2018 16:05

Ta wypowiedź posła Pawłowicz to miód na moje serce! Nie spodziewałem się, że to właśnie ona pierwsza jasno potwierdzi pozostawanie Kaczyńskiego pod wpływem służb. Dobrze byłoby jeszcze wyjaśnić, czyich, skoro polskie przecież podlegają jego podkomendnym.

rudi46

9 styczeń 2018 16:04

Posłanic Pawlowic nie mogła mieć nic na myśli bo skąd by się miały pojawić

Oceniono 7 razy

9 styczeń 2018 16:04

Ale jej hormony biją.... A wystarczyłaby mała kuracja.