Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Strzały na Polach Elizejskich. Nie żyje policjant

20 kwiecień 2017 19:56
67 18
Strzały na Polach Elizejskich. Nie żyje policjant

Szczegóły zdarzenia nie są na razie jasne. Według wstępnych informacji w strzelaninie, do której doszło wieczorem na paryskich Polach Elizejskich, zginął jeden policjant. Kolejny miał zostać ranny, jednak pojawiają się doniesienia, że ucierpiało więcej funkcjonariuszy.

Kilkadziesiąt minut po informacjach o incydencie pojawiły się doniesienia o kolejnych strzałach w okolicach Alei Pól Elizejskich.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 18
jawotr 3 dni temu

21 kwiecień 2017 15:00

Islam to tylko pretekst, ilu to już psychopatycznych morderców pod różnymi sztandarami przemaszerowało się przez historię. W Europie IRA zabiło 1500 ludzi, a ETA 800, dzisiaj są "radykalni muzułmanie" - którymi dziwnym zbiegem okoliczności zawsze są ludzie: gwiżdżący na religię, pijący alkohol, używający narkotyków, pospolici przestępcy,

jawotr 2 dni temu

21 kwiecień 2017 00:10

Piotru70 Taki sam wniosek można wysnuć po niektórych fragmentach Biblii. Koran nie różni się od niej pod tym względem.

kayy2 2 dni temu

21 kwiecień 2017 06:49

człowieku zanim cos napiszesz najpierw sie zastanow bo sie ośmieszasz...

Tyberios 2 dni temu

21 kwiecień 2017 00:09

Dosyć prawdopodobne, zbieg okoliczności raczej nie przypadkowy.

Januszz4 2 dni temu

20 kwiecień 2017 23:14

Jest wielce prawdopodobne, że po pierwszej rundzie wyborów, ataki terrorystyczne się nasilą. Komuś, kto jest mącicielem świata, zależy bardzo na radykalizacji nastrojów we Francji i w rezultacie wygranej Le Pen.

gawba 2 dni temu

20 kwiecień 2017 22:23

kolejne.....Charlie Hebdo

SurvivorMan 2 dni temu

20 kwiecień 2017 22:22

Nowy Jork, Madryt, Londyn, Tuluza, Paryż kilkakrotnie wcześniej, Boston, Bruksela, Berlin.. To też MOSKWA???

yarpen26 2 dni temu

21 kwiecień 2017 03:40

Serio żaden z was się nie dopatrzył sarkazmu? Koleś pisze zbyt subtelnie?

Kanashii 2 dni temu

20 kwiecień 2017 22:20

Albo handlarze kredek :P

Zaloguj się aby oceniać

20 kwiecień 2017 22:18

Ty już wiesz, że to imigrant atakował. Genialny jesteś. Do Komisji Smoleńskiej byś się nadawał

sine nomine 2 dni temu

20 kwiecień 2017 22:57

Z calym naleznym szacunkiem, BZDURY pan wypisuje. Pozdrawiam.

Wyniszczenko 2 dni temu

20 kwiecień 2017 22:17

Jedno wiadomo na pewno, Na pewno nie zrobiono tego w imię prawdziwego Islamu, bo prawdziwy Islam to religia miłości i pokoju. Muzułmański terroryzm nigdy nie istniał i nie istnieje - są tylko niezrównoważeni psychicznie chorzy ludzie, którym należy się pomoc i opieka. Istnieje natomiast w europejskich społeczeństwach nacjonalizm i ksenofobia.

Yrr 2 dni temu

20 kwiecień 2017 22:15

Poczytaj sobie statystyki ile morderstw i gwałtów w danym kraju popełniają jego rdzenni mieszkańcy. Coraz częściej mam wrażenie, że niektórzy wrzeszczą głośno na temat imigrantów, kompletnie nie zdając sobie sprawy z sytuacji. Przecież medialnie brzmi dużo lepiej to, że jakiś imigrant kopnął w kostkę białą kobietę niż

RadekPiotr 2 dni temu

20 kwiecień 2017 22:58

czy Holland i Merkel wyrazili już zaniepokojenie? kiedy będą rozdawać kredki? kiedy kolejny marsz który przerazi terrorystów?

FrozMnd 2 dni temu

20 kwiecień 2017 22:05

To pewnie był ten legalny cywilny kałach.

SEBBAX 2 dni temu

20 kwiecień 2017 21:53

niech UE przyjmuje więcej imigrantów - a na pewno będzie bezpieczniej...

Piotru70 2 dni temu

20 kwiecień 2017 23:20

To nie Moskwa, to ja ruski agent...

Zaloguj się aby oceniać

20 kwiecień 2017 19:57

No tak, trzeba wzmocnić notowania Le Pen. Moskwa działa.