Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Suski o lotnisku w Radomiu: Polacy latają na południe, a ono jest na południe od Warszawy

13 październik 2018 17:54
105 13

W sobotę rano podpisano umowę o sprzedaży lotniska w Radomiu. Kupcem jest Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze".

- To jest wielka przyszłość dla Radomia - zwiększenie przepustowości portu, czy zbudowanie tego portu do wielkości zdolnej do przyjęcia 10 mln pasażerów. Portu, który będzie spójny z rozwojem, koncepcją infrastruktury lotniczej, komunikacyjnej Rzeczpospolitej Polskiej - ocenił na konferencji prasowe...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
Oceniono 23 razy

13 październik 2018 17:58

Port Lotniczy im. Katarzyny z Gdańska. Stój. Katarzyny II, carycy... ;-)

Oceniono 40 razy

13 październik 2018 17:58

Nooo, nie powiem, w cyklicznym konkursie na idiotę miesiąca pan Suski tym razem naprawdę wysoko zawiesił poprzeczkę…

aqua7x

13 październik 2018 17:58

kto tego kretyna w ogole utrzymuje na stolku?

Oceniono 26 razy

13 październik 2018 17:58

Ja prdlę, co za debilec, kretinus maximus. Położna go musiała naprawdę mocno w łeb pierdyknąć.

Zaloguj siê Skomentuj

13 październik 2018 17:57

Aby oceniæ lub

odkrywca5

13 październik 2018 17:57

Co za idiota, o¶mieszony ca³y Gabinet Polityczny Prezesa Rady Ministrów, ale jaki szef taki Premier.Wstyd..!!!

Oceniono 47 razy

13 październik 2018 17:57

Samoloty latają w górze. Zróbmy lotnisko na Kasprowym. Kolejka już jest...

miniorek

13 październik 2018 17:56

Geniusz pisowskich my¶licieli nigdy nie przestanie mnie zadziwiaæ.

Oceniono 22 razy

13 październik 2018 17:56

to dopiero kretyn z cenzusem.

miniorek

13 październik 2018 17:56

Geniusz pisowskich myślicieli nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

puuchatek

13 październik 2018 17:55

Nooo, nie powiem, w cyklicznym konkursie na idiotê miesi±ca pan Suski tym razem naprawdê wysoko zawiesi³ poprzeczkê…

Oceniono 20 razy

13 październik 2018 17:55

Gdybym nie wiedział, że to Suski to byłbym pewny, że to dowcip. I to nie najgorszy, taki z cyklu; wchodzi Suski do TVPiS i mówi. Ale to prawdziwy Suski w akcji i ze śmiechu robi się zimny pot na plecach - takie mózgi rządzą Polską.

remo29

13 październik 2018 17:54

Dobrze chocia¿, ¿e tuman odró¿nia po³udnie, od popo³udnia, bo w tej formacji to mo¿e nie byæ oczywiste.