Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Tajlandia. Akcja ratunkowa wstrzymana. Służby potwierdzają: uratowano 8 chłopców z jaskini

9 lipiec 2018 14:17
69 11

W Tajlandii zakończył się drugi dzień akcji ratunkowej. Przez wiele godzin pojawiały się nieoficjalne doniesienia zachodnich mediów, które, m.in. na podstawie odjeżdżających karetek informowały o kolejnych uratowanych.

Po południu naszego czasu informację o 8 chłopcach, których udało się wydostać z jaskini, potwierdziły służby w Tajlandii.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 11
foolbuster12

7 wrzesień 2018 16:43

Z t± kapsu³± Muska to kiepski pomys³. Jej konstruktorzy chyba nigdy nie byli w jaskini. W ciasnym i krêtym korytarzu cz³owiek mo¿e przegi±æ siê na wiele sposobów, aby przebyæ trudne miejsce - ale sztywna kapsu³a potrzebuje dostatecznie szerokiego korytarza, którego zakrêty maj± wystarczaj±co du¿y promieñ. Próba jej zastosowania mo¿e skoñczyæ siê zaklinowaniem - i to dopiero bêdzie nieszczê¶cie. Dotychczasowa metoda na razie dzia³a dobrze. Trzymajmy kciuki, ¿eby tak by³o do koñca.

Zaloguj siê Skomentuj

7 wrzesień 2018 17:09

Aby oceniæ lub

tekameka

7 wrzesień 2018 16:29

"s³u¿by w Tajlandii próbuj± utrzymywaæ dane personalne uratowanych ch³opców w tajemnicy. Chodzi o to, by nie wywo³ywaæ paniki w¶ród rodzin tych, którzy pozostaj± w jaskini. Ich rodziny zosta³y natomiast dopuszczone do nich" bzdura, nielogiczne

farsizm

7 wrzesień 2018 16:26

"Jego zespó³ skonstruowa³ specjaln± "³ód¼ podwodn±", która mog³aby pos³u¿yæ jako alternatywny sposób uratowania ch³opców." Mo¿e zostawcie j± dla trenera....

oelefante

7 wrzesień 2018 16:52

Musk to PR-owiec. Coraz bardziej ¿a³osny, bo zaczyna ¿erowaæ na nieszczê¶ciu. Nie trzeba byæ nurkiem jaskiniowym, wystarczy minimum wyobra¼ni, ¿eby wiedzieæ, ¿e jedyne, co mo¿e ta jego ¶mieszna kapsu³a zrobiæ, to wszystkich zabiæ. Ale có¿... muskofani znowu dostan± orgazmu na my¶l o "geniuszu Elona".

Oceniono 4 razy

9 lipiec 2018 14:21

przepraszam ale jesteście ŻAŁOSNI z wciskaniem tego KITU o musku...

Oceniono 1 raz

9 lipiec 2018 14:20

Musk może sobie schować swoją PRowa łódź podwodną w rzyć. Do czego miała by się przydać w JASKINII???

tekameka

9 lipiec 2018 14:20

"służby w Tajlandii próbują utrzymywać dane personalne uratowanych chłopców w tajemnicy. Chodzi o to, by nie wywoływać paniki wśród rodzin tych, którzy pozostają w jaskini. Ich rodziny zostały natomiast dopuszczone do nich" bzdura, nielogiczne

Oceniono 3 razy

9 lipiec 2018 14:20

to niesamowite!! wielki szacunek dla wszystkich bioracych udzial w ratowaniu dzieci!!!!

Oceniono 6 razy

9 lipiec 2018 14:19

Z tą kapsułą Muska to kiepski pomysł. Jej konstruktorzy chyba nigdy nie byli w jaskini. W ciasnym i krętym korytarzu człowiek może przegiąć się na wiele sposobów, aby przebyć trudne miejsce - ale sztywna kapsuła potrzebuje dostatecznie szerokiego korytarza, którego zakręty mają wystarczająco duży promień. Próba jej zastosowania może skończyć się zaklinowaniem - i to dopiero będzie nieszczęście. Dotychczasowa metoda na razie działa dobrze. Trzymajmy kciuki, żeby tak było do końca.

Oceniono 2 razy

9 lipiec 2018 14:17

wspaniala i wzruszajaca akcja, caly swiat sie zjednoczyl, kibicuje caly czas, niesamowita odwaga nurkow , a chlopcy b. dzielni, tak w ogole to brak slow, gdyby nie wojny, to piekny bylby ten nasz swiat.