Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Takiej awantury w studiu TVP nie było. Po tych słowach Szydło część uczestników nie wytrzymała

19 czerwiec 2017 05:10
102 11
Takiej awantury w studiu TVP nie było. Po tych słowach Szydło część uczestników nie wytrzymała

Temperatura wczorajszej dyskusji w TVP Info już od początku była wysoka - sporo było przekrzykiwania się i przerywania sobie. Prowadzący program - Katarzyna Matuszewska i Jacek Łęski - nie do końca potrafili zapanować nad przebiegiem rozmowy o relokacji uchodźców w krajach UE.

Tego było już za dużo dla uczestników, którzy opowiadali się za przyjęciem uchodźców. Spora grupa demonstracyjnie opuściła wtedy studio. W tym czasie na ekranie widzowie mogli przeczytać na ekranie takie wpisy z Twittera, jak "Lewactwo wyszło, za późno" czy "W końcu wyszli". Nagranie możecie zobaczy...

Przeczytaj także: W TVP pytają Kaczyńskiego o wymianę ministrów. "Nie chcę wchodzić w rolę premiera, ale..."

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 11
amoramo

19 czerwiec 2017 05:13

Wildsteinie naucz się- zakrzyczeć, zwyzywać to nie to samo co wolność słowa

justas32

19 czerwiec 2017 05:12

Rządy chamów w rozkwicie ...

Oceniono 45 razy

19 czerwiec 2017 05:12

Lewactwo jak zwykle nic nie zrozumialo z tekstu PBSz. Nawet rabini chwalili ja za te wypowiedz. A wrazliwe lewaczki niech pojada sobie do Berlina, Kolonii, Sztokholmu, Malmoe, Marsyli, Paryza, Lyonu czy Brukseli...

Oceniono 143 razy

19 czerwiec 2017 05:12

Brawo Pani Premier !! To Pani ma rację. Oszalałe z nienawiści ogłupiałe lewactwo nie przejdzie.

wiesscar

19 czerwiec 2017 05:11

Tusk jakies wpisy dziwne robi. Szydlo mowila pod obozem koncentracyjnym o bezpieczenstwie Polakow. Byla smutna rocznica polska: wywiezienie grupy Polakow do Auschwitz jako pierwszej, potem byly inne transporty ludzi. Jakies interpretacje michnikowcy tworza ktorych nie mozna podciagnac pod slowa. To V kolumna. Chca Judeopolonie budowac.

kundlizm

19 czerwiec 2017 05:11

Z jaką satysfakcją poskakały sobie do oczu dwa wrogie plemiona. Jak zwykle, oba gangi wyszły z potyczki zwycięsko. A może by tak zwykli Polacy wykopali ich po obywatelsku z kraju?

Oceniono 38 razy

19 czerwiec 2017 05:11

Normalnie jaja ,. To oni o tych słowach dowiedzieli się w studio i wyszli ? Ze

Oceniono 60 razy

19 czerwiec 2017 05:11

Bardzo mi się podoba "poprawność polityczna ' GW, że nie ma komentarzy pod artykułem o niby ataku w Londynie hehhehe

Oceniono 27 razy

19 czerwiec 2017 05:10

Dla tych minusujacych polecam lekture ksiazek Hege Storhaug. Bylej dzialaczki lewicowej tak a propo. Opisuje jak sie zaczela i jak wygalda teraz imigracja w Norwegii. Co ze soba niesie i jakie sa skutki dla spoleczenstwa.

Oceniono 181 razy

19 czerwiec 2017 05:10

Wildstein. Kornhauser. Jakie piękne polskie nazwiska

Oceniono 29 razy

19 czerwiec 2017 05:10

Taką samą metodę stosuje Gazeta Wyborcza na swoich łamach po prostu ogranicza demokratyczną wymianę poglądów pod swoimi wypocinami redaktorów przez swoich czytelników. Najzwyczajniej w świecie po chamsku blokuje, wylacza, możliwość, komentowania ! Przyklad z teraz chociażby dwa artykuły o zamachu i muzłumanach. To tak jakby ktoś zamiast np. grać z kimś w grę, czy przekonywanie na komputerze i go ewentualnie pokonać, czy przekonać, podszedł i po prostu bez słowa po chamsku wyciągnął wtyczkę od prądu, zasilania tego sprzętu ! Takie praktyki poniżej pasa preferują ci rzekomo walczący o wolnośc słowa i demokrację i poźniej sie dziwią, że młodzieź ma ich doopie i na zaklamane manify KODu chodza tylko stare dziady z częściową już demencją.