Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Tarnowska policja dostała cynk o trzęsącym się aucie. Wyskoczył z niego spanikowany człowiek

6 listopad 2018 14:23
72 10

Serb pracujący jako przedstawiciel handlowy jechał w kierunku Krakowa autostradą A4. Mężczyzna zatrzymał się na MOP (miejsce obsługi podróżnych) w miejscowości Rudka w woj. małopolskim. Rozłożył materac w przedziale bagażowym swojego renault kangoo i uciął sobie drzemkę. Problem pojawił się, gdy próbował opuścić auto - nie mógł otworzyć drzwi od wewnątrz.

Mężczyzna zaczął kopać nogami drzwi i metalowe burty auta. To jednak nie pomogło. Trzęsące się auto wzbudziło niepokój obsługi parkingu i innych kierowców przejeżdżających przez miejscowość Rudka, którzy wezwali policję.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 10
jachay

6 listopad 2018 14:27

¦piê tak, teraz ju¿ za zimno, bardzo czêsto. ale ja mam Fiata Doblo. Tylne drzwi otwieraj± siê od wewn±trz.

Zaloguj siê Skomentuj

6 listopad 2018 14:27

Aby oceniæ lub

Oceniono 8 razy

6 listopad 2018 14:27

A przerazić Serba to nie jest jakieś tam małe miki.

ryanmdusa

6 listopad 2018 14:26

"policja dosta³a cynk" debil z wiezienia to pisal?

Oceniono 5 razy

6 listopad 2018 14:26

W początku lat 60-tych do polskich kin trafił film Felliniego pt. "Lastrada". W filmie TEŻ była scena na której widać było "trzęsące się" auto. Jako dziecko mogłem jedynie domyślać się powodu rytmicznych ruchów auta, tym bardziej że widziałem, że obserwujący je zza rogu młodzi chłopcy, zgodnie trzymali prawe ręce w rozporkach... :-)

lesnojeziorska

6 listopad 2018 14:25

A przeraziæ Serba to nie jest jakie¶ tam ma³e miki.

wissenwertes

6 listopad 2018 14:25

E tam, najwa¿niejsze, ¿e dostali CYNK. Czy to gazetka wiêzienna?

justas32

6 listopad 2018 14:25

To wspaniały pomysł jak tanio ukarać przestępców konstytucyjnych. Zamiast w więzieniu - zamykać ich w Renault Kangoo. I nikt na świecie nam nie zarzuci że trzymamy ich w więzieniu ...

mamber1100

6 listopad 2018 14:24

Panie redaktorze! Czy polska mowa jest zbyt ubog±? Cynk? A nie mo¿na - Policja dosta³a zg³oszenie lub informacjê na temat? Obecnie od dziennikarzy nie wymaga siê garnituru i krawata (a szkoda), ale ¿eby od razu tak gwar± uliczno-wiêzienn±?

Oceniono 1 raz

6 listopad 2018 14:24

E tam, najważniejsze, że dostali CYNK. Czy to gazetka więzienna?