Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Tragedia w escape roomie. Przesłuchano właścicielkę działalności, jedna osoba zatrzymana

6 styczeń 2019 14:55
222 15

Mężczyzna związany ze sprawą escape roomu w Koszalinie, gdzie w pożarze zginęło pięć 15-latek, został zatrzymany. Na dziś Prokuratura Okręgowa w Koszalinie zaplanowała czynności z jego udziałem. Możliwe jest też, za zgodą lekarzy, przesłuchanie pracownika, który odniósł obrażenia w wyniku pożaru. Jeszcze dziś ma zostać wydane w tej sprawie orzeczenie lekarskie.

Przed godz. 15 Prokuratura Okręgowa w Koszalinie poinformowała, że właśnie trwa przesłuchanie zatrzymanego mężczyzny. Jest to krewny osoby, która zarejestrowała działalność gospodarczą escape roomu. Śledczy ustalili już, że to właśnie 28-latek zaprojektował i zbudował escape room w Koszalinie.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 15
bkowa

6 styczeń 2019 14:59

Jedyna osoba która jest winna temu to osoba która wydała pozwolenie na ta działalność bez uprzedniej konsultacji ze strażą pożarną czy budynek do tego celu działalności spełnia wszystkie wymogi bezpieczenstwa

Oceniono 16 razy

6 styczeń 2019 14:59

Ach ta akcyjność w Polsce! Załamie się zaśnieżony dach na markecie - jest akcja sprawdzania wszystkich dachów. Spadnie sopel na przechodnia - jest akcja sprawdzania sopli. Poparzy się panienka w solarium - sprawdzane są wszystkie solaria. Spłonie escape room- sprawdzamy wszystkie podobne miejsca. I tak od akcji do akcji. Zamiast dbać, by wszystko działało na co dzień - robimy akcje.

Oceniono 2 razy

6 styczeń 2019 14:59

Rzeczywiście "Pilne! Sensacja!" Właściciel obiektu, na którym zdarzył się wypadek zostanie przesłuchany. Tylko, że to powinno się odbyć tuż po zdarzeniu, no chyba że był pijany.

Oceniono 3 razy

6 styczeń 2019 14:58

Czym by oglupiali pisowska ciemnote pisowskie barany gdyby ta tragedia sie nie wydarzyla? Zamach w /smolensku?. Nie, Jarek uznal ze politycznie temat sie wypalil, nawet ekshumacje nie pomogly pisowskim scierwom

Oceniono 6 razy

6 styczeń 2019 14:58

Czyli jak na razie 70% lokali nie spełnia wymogów, a 7% natychmiast po kontroli zamknięto (w skali kraju byłoby to jakieś 70 lokali - śmiertelnych pułapek) Brawo "przedsiębiorcy" Brawo.

Oceniono 12 razy

6 styczeń 2019 14:57

a gdzie pisi nierząd totalny był wcześniej skoro premie im się należały jak mawia kłamszydło??? dopiero jak jest tragedia biorą się do roboty. są 3 lata przy korycie i patrzą co by tu ukraść a zwykły kowalski zawsze poszkodowany

walkirrr

6 styczeń 2019 14:57

a kiedy skontrolują fuckroomy na plebaniach ?

Zaloguj siê Skomentuj

6 styczeń 2019 14:57

Aby oceniæ lub

buraczyk

6 styczeń 2019 14:57

Jak w Biedronkach zastawiano towarem wyj¶cia ewakuacyjne i kto¶ to sfotografowa³ i doniós³ to Biedronka zabroni³a fotografowania w sklepie.

Oceniono 4 razy

6 styczeń 2019 14:56

Ogrzewanie pomieszczeń piecykami na propan - butan jest dosyć popularne w naszym kraju i takie rozszczelnienie butli mogło nastąpić gdziekolwiek. Pech że ta wadliwa butla trafiła akurat tam gdzie dzieci nie miały możliwości ucieczki.

grzesiek421

6 styczeń 2019 14:56

a to wspania³emu ministrowi potrzebna by³a taka tragedia, ¿eby dowiedzia³ siê o jego odpowiedzialno¶ci za nadzór?!

nanorobot

6 styczeń 2019 14:56

"Tê walkê stra¿acy przegrali z tymi, którzy, kieruj±c siê chêci± ³atwego, szybkiego zysku" Modelowy przyk³ad kretyna, dla którego ka¿dy prowadz±cy dzia³alno¶æ gospodarcz± to chciwy bogacz. No, ale co historyko-politolog mo¿e wiedzieæ o realiach ¿ycia ...

szabepio

6 styczeń 2019 14:55

No to pisiorom trafil sie temat zastepczy. A tymczasem nikt w 40sto milionowym kraju nie ma bladego pojêcia po ile pr±d. Ten burdel, nieslychany na skalê swiatow± jest tu w Polsce pis. Teraz escape roomy a tydzien wczesniej ustawa elektryczna po nocy. Ja pier***lê gdzie my ku***a jeste¶my!?

mrblix

6 styczeń 2019 14:55

Jak zawsze potrzeba tragedii, ¿eby kto¶ zacz±³ my¶leæ albo przestrzegaæ prawa. Co za durny kraj. W³adza bez autorytetu, zero odpowiedzialno¶ci. Niech ich szlag.

spyderman2

6 styczeń 2019 14:55

a gdzie pisi nierz±d totalny by³ wcze¶niej skoro premie im siê nale¿a³y jak mawia k³amszyd³o??? dopiero jak jest tragedia bior± siê do roboty. s± 3 lata przy korycie i patrz± co by tu ukra¶æ a zwyk³y kowalski zawsze poszkodowany