Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Trzaskowski chce delegalizacji ONR-u, Jaki odpowiada: Mogę się podpisać, ale to sprawa nieistotna

17 sierpień 2018 19:45
85 16

Według Rafała Trzaskowskiego członkowie stowarzyszenia propagowali faszyzm 11 listopada ubiegłego roku, a także 1 i 15 sierpnia tego roku podczas swoich marszów w Warszawie.

- Miarka się przebrała. Warszawa musi być wolna od faszyzmu, ale ja powiem więcej Polska musi być wolna od faszyzmu, bo taką mamy tradycję - mówił polityk PO.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 16
111artur

17 sierpień 2018 19:51

A ja chce delegalizacji PO i PiS.

Oceniono 21 razy

17 sierpień 2018 19:50

spadaj cyganie

ja5569

17 sierpień 2018 19:50

Najfajniejsza byla delegalizacja KPZR, podpisana przez Jelcyna.

Oceniono 6 razy

17 sierpień 2018 19:49

Bezczelna,czerwona zaraza.

Oceniono 11 razy

17 sierpień 2018 19:49

Według mnie, Warszawiacy, nikt was tak nie ocygani jak Rom z Opola. Zapytajcie kogokolwiek z OPOLA co o tym pacjencie myśli.

krakowiankadaria

17 sierpień 2018 19:48

Wed³ug mnie, Warszawiacy, nikt was tak nie ocygani jak Rom z Opola. Zapytajcie kogokolwiek z OPOLA co o tym pacjencie my¶li.

lottare21

17 sierpień 2018 19:48

Nieistotny zabra³ g³os. Co za drañ. Inaczej jaki drañ.

2stan13

17 sierpień 2018 19:48

Przypominam, ¿e w II RP ONR zosta³ zdelegalizowany!

cedet

17 sierpień 2018 19:48

BYLE JAKI, to ty jeste¶ NIEISTOTNY !!!!!!!!!!!! SPRAWA JEST BARDZO WA¯NA !!!!!!!!!!!!

Oceniono 26 razy

17 sierpień 2018 19:48

Nieistotny zabrał głos. Co za drań. Inaczej jaki drań.

jac ben

17 sierpień 2018 19:47

Móg³bym siê podpisaæ, ale koledzy z organizacji by mnie za je ba li...

cedet

17 sierpień 2018 19:47

BYLE JAKI, to ty jesteś NIEISTOTNY !!!!!!!!!!!! SPRAWA JEST BARDZO WAŻNA !!!!!!!!!!!!

Zaloguj siê Skomentuj

17 sierpień 2018 19:46

Aby oceniæ lub

jacek kasprzak

17 sierpień 2018 19:46

Hmm... O ile mnie moja kiepska wiedz± historyczna nie myli to chyba w³a¶nie faszy¶ci zrównali Warszawê z ziemi± w czasie II wojny .... ale mo¿e delegalizacja organizacji która ho³duje w³a¶nie faszyzmowi to rzeczywi¶cie sprawa drugorzedna dla Warszawy i przede wszystkim Jakiego... Sprawa pierwszorzêdna to zaj±æ sto³ek prezydenta.

Oceniono 7 razy

17 sierpień 2018 19:46

Sam jesteś nieistotny matole. To wyborcy takich tumanów, więc nie możesz im szkodzić. Włóż dres i idź pobiegać po hetakumbie ze swoim rablodorem idioto.

tuco

17 sierpień 2018 19:45

to podpisz