Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

To już trzeci (i najtańszy!) wózek Klary Lewandowskiej. Tym razem cena nie powala, za to wygląd? Jak najbardziej

13 lipiec 2017 08:41
63 9
To już trzeci (i najtańszy!) wózek Klary Lewandowskiej. Tym razem cena nie powala, za to wygląd? Jak najbardziej

Anna i Robert Lewandowscy w maju tego roku zostali rodzicami. Jak wiadomo, Lewandowscy na brak funduszy nie narzekają, wobec czego ich córka Klara ma aż trzy wózki. Ostatnio najczęściej pojawiają się z szaro-białą "karocą" w stylu retro.

Okazuje się, że to ich najtańszy wózek. Trzeci pojazd małej Klary to model Mondial De Luxe Lounge Pure marki Emmaljunga, za który w sklepie zapłacimy około 4 250 złotych. Musimy przyznać, że to wysoka cena, ale nie powalająca.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
gosc

13 lipiec 2017 08:46

no i?????przeciez nie kupili

Gosc

13 lipiec 2017 08:45

Teraz 3 wozki. na 18 -3 samochody

Trish

13 lipiec 2017 08:44

Bosz, ludzie, toż to reklama, którą łykacie bez mydła i jeszcze potem aspirujecie do zakupu wózka w cenie samochodu, bo Lewandowska taki ma :(

marta

13 lipiec 2017 08:44

bleeeee ulało mi sie

ciociaklocia

13 lipiec 2017 08:44

Nie macie o czym pisać, tylko o wózkach bogatego dziecka ? Niech im świeci. Nie mają czym imponować no to imponują wózkami. Sieczka w głowie, a ktoś, kto to pisze to nic w głowie nie ma tylko kapuste.

xixi

13 lipiec 2017 08:43

niech Klara jezdzi---> Aston Martin Special Edition Pram | Silver Cross ;);P

maruda3

13 lipiec 2017 08:43

Ale news! Po prostu breaking news! Trudno żyć bez tej informacji. Jeszcze brakuje zachwytów w rodzaju: Lewandowska pokochała wózek...

LEW

13 lipiec 2017 08:43

No tak 3 wózki każdy na inny tydzień bo dla dziecka najważniejsze jakim wózkiem jeździ po alejkach w Sardynii.

księżna Kate

13 lipiec 2017 08:42

Tylko sobie czegoś nie zróbcie z tego maślanego zachwytu ...