Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Trzy naczepy śmieci z Anglii znaleziono na terenie firmy z Wrocławia. Miały iść do utylizacji

13 lipiec 2018 12:09
63 13

Policja i Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska przeprowadziły kontrolę jednej z wrocławskich firm. Na miejscy znaleziono trzy naczepy z odpadami, które - zgodnie z przepisami - miały pokonać trasę z Anglii do Polski, bezpośrednio do Chorzowa.

Nie wiadomo, dlaczego odpady budowlane trafiły do Wrocławia. W Chorzowie ładunek miał zostać złożony w firmie zajmującej się utylizacją odpadów.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
volongoto41

13 lipiec 2018 12:12

Chcia³bym zauwa¿yæ, ¿e tylko trzy naczepy znaleziono. A ile w trakcie poszukiwania tych trzech naczep przemknê³o obok? Z podró¿y po Polsce - "co krok absurd i paranoja..".

vounsky

13 lipiec 2018 12:12

"Nie wiadomo, dlaczego odpady budowlane trafi³y do Wroc³awia." Tlumaczê, obja¶niam: poniewa¿ za utylizacjê w Chorzowie trzeba by zap³aciæ.

Oceniono 2 razy

13 lipiec 2018 12:11

a jaka to instalacja w Chorzowie moze utylizowac takie odpady i je sprowadza ? To neich te "cudowne instalacje" zaplaca za pozary i bomby ekologiczne - bo za nowe prawo zaplaca podatnicy - a za obecne niedosciagniecia juz placimy zdrowiem !!!

rockman

13 lipiec 2018 12:11

Jak mają iść jeśli nie mają nóg?

vounsky

13 lipiec 2018 12:11

"Nie wiadomo, dlaczego odpady budowlane trafiły do Wrocławia." Tlumaczę, objaśniam: ponieważ za utylizację w Chorzowie trzeba by zapłacić.

w12121

13 lipiec 2018 12:11

Nowy plan "ministerstwa ochrony srodowiska" ; 1- wyciac puszcze, 2 - odstrzelic zwierzyne, 3-wytruc pszczoly pestycydami, a na wszystko co pozostanie nawiezc smieci z calego swiata. ....

162tony

13 lipiec 2018 12:11

No dobrze, znaleźliście. I co dalej. Okaże się że jak w Zgierzu sprowadził je jakiś radny czy komendant policji ... i trzeba będzie sprawę szybciutko umorzyć i uznać że jej nie było.

polakadam

13 lipiec 2018 12:11

ZOBACZCIE CD PISZ¡ PRAWICOWE SZMAT£AWCE. Ministerstwo ¦rodowiska stanowczo dementuje ustalenia dziennikarzy „Faktu” zawarte w artykule „Przeszkadza mu zamek, a ¶mieci nie”. Resort wyja¶nia, ¿e G³ówny Inspektor Ochrony ¦rodowiska nie zezwoli³ na przywóz do Polski jakichkolwiek odpadów komunalnych z zagranicy.

Zaloguj siê Skomentuj

13 lipiec 2018 12:11

Aby oceniæ lub

Oceniono 6 razy

13 lipiec 2018 12:10

Odpady nie stanowią zagrożenia dla nas Polaków ale Brytyjczycy ich się pozbyli bo dla nich były kłopotliwe. A kto jest tym zamawiającym. Sprawdzić tego cwaniaczka czy już sprowadzał śmieci i co z nimi zrobił ?

sztucznypolak

13 lipiec 2018 12:10

Ale o co chodzi? Suwerenowi to nie przeszkadza: smog - wymysl lewakow, palenie smieciami - no przeciez jakos sie trzeba ogrzac, smieci w lesie - a dlaczego wlasciwie nie?

162tony

13 lipiec 2018 12:10

No dobrze, znale¼li¶cie. I co dalej. Oka¿e siê ¿e jak w Zgierzu sprowadzi³ je jaki¶ radny czy komendant policji ... i trzeba bêdzie sprawê szybciutko umorzyæ i uznaæ ¿e jej nie by³o.

karasek432

13 lipiec 2018 12:10

Ka¿dy samochód z takimi odpadami powinien byæ zajêty i obci±¿ony kosztami utylizacji.