Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Turecka policja: wiemy, co stało się z saudyjskim dziennikarzem. "Zamordowano go w konsulacie"

7 październik 2018 07:14
66 9

Znany ze swojego krytycznego stosunku do saudyjskich władz Dżamal Chaszodżdżi miał zostać zabity przez specjalną grupę operacyjną saudyjskich służb specjalnych, która jeszcze tego samego dnia, po wykonaniu zadania, opuściła Turcję.

Wcześniej w sprawie zaginionego 2 października dziennikarza wszczęła śledztwo turecka prokuratura. Według agencji Anadolu miejscowa policja potwierdza, że Dżamal Chaszodżdżi nie opuścił placówki od momentu wejścia do niej.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
sacc77

7 październik 2018 07:19

Cia³o zapewne juz dawno rozpuszczone w kwasach i ³ugach a resztki przemielone na m±czkê i spuszczone w kanalizacji....

Romulus Augustulus

7 październik 2018 07:18

Uczcie sie historii, mlodzi. Jest 21 Czerwca 1941r, Paryz, ambasada radziecka. Na teren ow sowiecki, suwerenny, wpada policja rezymu Vichy bo wlasnie Hitler napadl na Kraj Szczesliwosci i niuanse dyplomatyczne sie nie licza. I co tam znajduja ci obrzydliwi Francuzi? Dwie cele w podziemiach ambasady dla porwanych w Paryzu emigrantow. No i male eleganckie krematorium. Tak wiec porwany nieszczesnik nie pozostawial sladu bo wychodzil z ambasady przez komin.

bialywywiad

7 październik 2018 07:18

Ach, wracaj± stare dobre czasy trucizn i ostrzy. Jak mi³o patrzeæ...

Zaloguj siê Skomentuj

7 październik 2018 07:17

Aby oceniæ lub

smiki48

7 październik 2018 07:16

i co na to USA i UE?

mate29

7 październik 2018 07:16

Spo³eczno¶æ miêdzynarodowa powinna na³o¿yæ sankcje na Arabiê Saudyjsk± !!!

byann

7 październik 2018 07:16

Putin tym razem przesadzi³. Przez jego ataków na dziennikarzy, nasi przyjaciele wolni i demokratyczni Saudyjczycy zaczêli mordowaæ swoich.

sluziniec

7 październik 2018 07:15

No i co z tego? Przecie¿ Arabia Saudyjska to jeden z najbli¿szych sojuszników mi³o¶ciwie nam panuj±cego Imperatora Ludzko¶ci. Nie takie rzeczy im wolno.

e50504

7 październik 2018 07:15

Najwiêksi sojusznicy naszych najwiêkszych sojuszników rozwi±zuj± swoje sprawy Co jest partyzanciki, co¶ siê nie podoba? Le¿eæ przy nodze i cisza xD