Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Uśmiechnięta Ivanka i płonąca Strefa Gazy. Na takie zdjęcia z Izraela patrzył dziś cały świat

14 maj 2018 16:22
94 9
Uśmiechnięta Ivanka i płonąca Strefa Gazy. Na takie zdjęcia z Izraela patrzył dziś cały świat

14 maja po godz. 16 w Jerozolimie otwarto ambasadę Stanów Zjednoczonych. Jej otwarcie zbiegło się z 70. rocznicą proklamowania niepodległości przez Izrael. Wydarzenie budzi kontrowersje w związku ze sporem żydowsko-palestyńskim o status Jerozolimy.

Na uroczystości otwarcia ambasady nie pojawił się prezydent Donald Trump, ale zabrał głos poprzez nagranie, które odtworzono na ceremonii. Podkreślał, że USA jest zaangażowane w szerzenie pokoju między Izraelem a Palestyńczykami, a także jego innymi sąsiadami. - Stany Zjednoczone zawsze chcą być wie...

Przeczytaj także: Donald Trump uległy wobec Rosji? Mateusz Morawiecki: Ja tego nie widziałem

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
tektek

14 maj 2018 16:26

Kiedys uwazalem ze Izrael to taki przyczolek wspolczesnych europejskich wartosci na bliskim wschodzie. Ale od jakiegos czasu mam wrazenie ze Izrael wsparty nieskonczonym zapleczem amerykanskich rakiet i samolotow to wyjatkowo kryminalne i obludne panstwo ktore dodatko ma czelnosc ckliwie pouczac reszte swiata...

Oceniono 7 razy

14 maj 2018 16:25

jak to dobrze ze u nas juz nie ma takiego sąsiedztwa....nie bez powodu ten naród był wyganiany niemal ze wszystkich krajów europy

ziggybum

14 maj 2018 16:24

Pamiętajmy jaka paria rządzi teraz Izraelem - to konserwatywna partia nacjonalistyczna - czyli taki izraelski PiS.

Oceniono 2 razy

14 maj 2018 16:24

"Uśmiechnięta Ivanka i płonąca Strefa Gazy. Na takie zdjęcia z Izraela patrzył dziś cały świat". No i co? No dobra, patrzył.

smok61

14 maj 2018 16:23

W życiu nie widziałem tak zaskoczonej prasy niemieckiej . Deutsche welle , postrzegana jako tuba obecnie rządzącej koalicji , od rana coś bezradnie mamrocze. ===== Europa jest zaskoczona ... ===== Dwa wydarzenia : - wypowiedzenie umowy atomowej Iranowi i przeniesienie ambasady usa do jerozolimy , uzmysłowiło światu , że europy już nie ma. Tramp nie potrzebuje europy . Trampowi wystarczy kapitał Żydów amerykańskich i Izraelskich . ======== Tego się świat dowiedział w ciągu ostatnich dni ...Rano Deutsche welle pytało : "czy Niemcy mają iść w ramiona Putina ?" ======= Koniec europy miał nastąpić . ale nikt nie myślał , że to będzie tak szybko ...

Oceniono 8 razy

14 maj 2018 16:22

A tylko by ktoś spróbował potępić Izrael za strzelanie do cywilów itd. uuuu ale by w czosnkowych mediach był lincz i uwagi o antysemityzm. W wyborczej to by dopiero pluli

sselrats

14 maj 2018 16:22

Nieeuropejska Netta z Izraela wygrywająca festiwal Eurowizji, uśmiechnięta Ivanka i płonąca Strefa Gazy. Na takie zdjęcia patrzył dziś cały świat.

Oceniono 4 razy

14 maj 2018 16:22

trudno dziś nie powtórzyć za stereotypem - Żydzi rządzą światem.

smiki48

14 maj 2018 16:22

mając do wyboru przyjaźń z Polską albo z Izraelem, USA nie będą zastanawiać się ani sekundy. Wybiorą opcję związaną z interesami Izraela. Polskę sprzedadzą, tak jak to wielokrotnie robili wcześniej. Tylko my naiwni wierzymy, że amerykanie będą umierać za Gdańsk.