Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Włamują się do domów niedaleko Chełma i katują ludzi. Przypalają żelazkiem, biją młotkiem

15 maj 2018 09:09
84 13

Pierwszy napad miał miejsce Ochoży-Kolonii. Około północy w nocy z 3 na 4 maja (z czwartku na sobotę) bandyci w kominiarkach włamali się do jednego z domów i skrępowali właścicieli. Kobietę zostawili w jednym z pokoi, mężczyznę zaciągnęli do innego pomieszczenia i torturowali. Żądali by pokazał, gdzie trzyma pieniądze. Gdy próbował się bronić, przystawili mu widły do ciała i grozili śmiercią. Gdy w końcu znaleźli 2200 zł, byli przekonani, że gospodarz ich oszukał. Dlatego zawlekli go do łazienki i zaczęli podtapiać. Po ponownym przeszukaniu domu, gdy nie znaleźli innych kosztowności, uciekli, zostawiając skrępowane ofiary. Poszkodowani oswobodzili się i zawiadomili policję.

Do drugiego napadu doszło tydzień później zaledwie 11 km od miejsca pierwszego ataku. Bandyci w nocy z 9 na 10 maja (ze środy na czwartek) zakradli się do jednego z domów w Okszowie przez garaż. Sposób ich postępowania był podobny: związali i zakneblowali 43-letniego właściciela domu oraz obecną tam...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
Wieslaw Szasz

15 maj 2018 09:13

Polscy islamiści?

Oceniono 6 razy

15 maj 2018 09:12

Przywracają tradycję "żołnierzy wyklętych"...

Stan Majewski

15 maj 2018 09:12

Pewnie imigranty ? Katolicy by tak nigdy ....

vitmik

15 maj 2018 09:11

ale będzie gul jak się okaże ze to nie "wyklęci polscy katole" tylko przedstawiciele innej narodowości inna sprawa, że takie bandziory powinny od razu pofrunąć na latarnię albo wierzbę

Oceniono 2 razy

15 maj 2018 09:11

Bogaty bezpieczny kraj PISoBOLSZEWICKIEGO płaszczaka ?

freud1

15 maj 2018 09:11

Coz, podobne "atrakcje" wolska husaria oferuje takze Niemcom. Na calej dlugosci granicy. Dodatkowo, zapewne w ramach reparacji i rechrystianizacji, "nasi" jumaja wszystko co sie da. W tym kombajny, ogrodzenia (!), a nawet bydlo. Mowie o rogaciznie, znaczy krowach. No o tych co mucza. Nie o tych co salatki zra w sejmie.

krynolinka

15 maj 2018 09:10

Kulsony mają ważniejsze sprawy na głowie. Pilnowanie pomników, produkcję konfetti. Bieg z paralizatorem z przeszkodami na czas.

laszczyny

15 maj 2018 09:10

Bogaty bezpieczny kraj PISoBOLSZEWICKIEGO p³aszczaka ?

wkoz1

15 maj 2018 09:09

kulsony wlasnie sa zajeci blokowaniem 92 letniej uczestniczki powstania oraz na cmentarzach chronia nekrofili ktorzy trumny wykopuja.... na prawdziwych bandytow nie ma ani czasu, ani checi ani umiejetnosci

dziadekjam

15 maj 2018 09:09

Przywracaj± tradycjê "¿o³nierzy wyklêtych"...

gelbigel

15 maj 2018 09:09

ale tylko skalecz takiego w obronie w³asnej a pójdziesz siedzieæ na 10 lat i bêdziesz mu p³aci³ odszkodowanie do koñca ¿ycia. Tak zia³a polskie prawo.

Zaloguj siê Skomentuj

15 maj 2018 09:09

Aby oceniæ lub

krynolinka

15 maj 2018 09:09

Kulsony maj± wa¿niejsze sprawy na g³owie. Pilnowanie pomników, produkcjê konfetti. Bieg z paralizatorem z przeszkodami na czas.