Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Włochy: 50-letni Polak znaleziony martwy w ciężarówce. "Apelujemy o kontrole warunków pracy"

8 styczeń 2019 12:34
256 9

Ciało 50-letniego Polaka zostało znalezione w poniedziałek w kabinie ciężarówki stojącej na restauracyjnym parkingu w Termoli we Włoszech. Jak podaje portal Primonumero.it, o tragedii poinformował karabinierów znajomy zmarłego, który rano otworzył drzwi pojazdu i bezskutecznie próbował dobudzić mężczyznę.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 50-latek śmiertelnie zatruł się tlenkiem węgla. W kabinie trzymał kuchenkę gazową, która służyła mu nie tylko do gotowania, ale także do ogrzewania wnętrza ciężarówki podczas zimnych nocy.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
d1r3ct

8 styczeń 2019 12:41

Co chwilê morderstwa, pobicia i ¶mieræ Polaków zagranic±! Dlaczego Kopacz, Tusk nic nie robi±...a nie sorry przecie¿ teraz rz±dzi Kaczyñski, Becia, Morawiecki i Duda.

realistas

8 styczeń 2019 12:38

Oszczêdzaj±, czy nie dostaj± na hotele?

supermarjan

8 styczeń 2019 12:38

>>kierowcy ¶pi± i jedz± w ciê¿arówkach nic to nie przeszkadza. 90% polakow spi gorzej. komfort w wielkich ciagnikach jest odlotowy. tutaj to oczywiscie rycerz intelektualnego ortalionu, czyli jego pracodawca dal mu szlaban na webasto bo 'wacha idzie'. to sie dogrzewal prywatna butla. reszta to czystaa chemia i fizyka....

ag180464

8 styczeń 2019 12:37

.............cygañskie ¿ycie............pracodawcy w ciep³ym ³ó¿eczku a cygany w budach

cheshire

8 styczeń 2019 12:36

webasto nie dzia³a³o!? Mo¿e nie mia³ paliwa na ogrzewanie albo s³abe akumulatory?

Zaloguj siê Skomentuj

8 styczeń 2019 12:36

Aby oceniæ lub

zigzaur

8 styczeń 2019 12:36

"Apelujemy o kontrolê warunków pracy." No, gwoli ¶cis³o¶ci, to nieszczêsny kierowca w³a¶nie dlatego zrobi³ noclegowy postój, ¿e istnieje w³a¶nie kontrola czasu jazdy i czasu pracy kierowcy.

walkirrr

8 styczeń 2019 12:35

escape truck

poppers68