Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Kto w górę, kto w dół? Sondaż poparcia dla partii

19 czerwiec 2017 16:32
49 10
Kto w górę, kto w dół? Sondaż poparcia dla partii

Gdyby wybory odbyły się na początku czerwca, na PiS oddałoby głos 39 proc. badanych deklarujących udział w wyborach, na PO - 18 proc. - wynika z najnowszego sondażu Kantar Public. Na trzecim miejscu uplasował się Kukiz'15 z poparciem 11 proc. ankietowanych.

W badaniu zrealizowanym na początku czerwca 29 proc. zdecydowanie, a 30 proc. z wahaniem potwierdziło gotowość wzięcia udziału w wyborach do Sejmu, gdyby miały się one odbyć w najbliższą niedzielę. Wśród pozostałych ankietowanych – 13 proc. osób stwierdziło, że raczej by nie poszły, a kolejne 19 pro...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 10
Zielony20 12 dni temu

20 czerwiec 2017 14:35

W praktyce taka grupa wystarcza by odzwierciedlić mniej więcej faktyczne poparcie. Inna sprawa że sondaże w momencie gdy do wyborów zostało 2 lata są dosyć łatwe do zmanipulowania.

Zaloguj się aby oceniać

21 czerwiec 2017 02:32

no to kiedy bede mogl wrocic do KRAJU?

marcinoka 12 dni temu

20 czerwiec 2017 10:23

Wynik rewelacyjny

ptymcio 12 dni temu

20 czerwiec 2017 10:37

Strasznie dziwi mnie to, że dalej używa się sondaży, szczególnie w sytuacji gdy badana jest grupa 1000 osób.

andrzejf13 12 dni temu

20 czerwiec 2017 10:20

... no i tak trzymać !!!

piotrmm4c 12 dni temu

20 czerwiec 2017 09:57

Kantują tych biednych Polaków jak mogą a oni na nich głosują tj. na PiS. Podnoszą podatki /tylko ukrywając je w abonamentach / np. podatek od TV szykują nam podatek od węgla a Polacy nadal ich popierają .

bolek20 12 dni temu

20 czerwiec 2017 07:19

"Że wiek emerytalny musi jednak wzrastać"... - po takich słowach te 8% to z pewnością błąd w liczeniu, bo normalny człowiek nie głosuje na N. Oni chcą żebyśmy do końca życia pracowali a oni za nasze pieniądze będą się rozbijali limuzynami i niszczyli Polskę.

garou 12 dni temu

20 czerwiec 2017 06:58

Myślę, że PiS zyskuje polityką w sprawie uchodźców bo większość Polaków ich nie chce.

jorunieczek 11 dni temu

21 czerwiec 2017 07:17

Te sondaże pokazują , że totalna opozycja ma zadyszkę . Nie ma na nic pomysłu . Kręci się dookoła i jak pies goni własny ogon .

Zaloguj się aby oceniać

19 czerwiec 2017 16:32

każdy kto choćby wspomni o przyjęciu uchodźców do Polski, nawet JEDNEGO - zanotuje spadek poparcia,. No chyba, że jest RAZEM, wtedy już nic nie zanotuje...