Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Wewnętrzne walki w TVP. Rachoń oskarżany o wypromowanie "ohydnego banknotu" z Lechem Kaczyńskim

13 styczeń 2019 16:38
392 13
Wewnętrzne walki w TVP. Rachoń oskarżany o wypromowanie "ohydnego banknotu" z Lechem Kaczyńskim

W czwartkowym programie "Minęła 20" prowadzonym przez Michała Rachonia wyemitowano krótką, karykaturalną animację Barbary Pieli o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Sugerowano w niej między innymi, że Jerzy Owsiak działa na zlecenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, do której trafiają pieniądze z kwest.

Po wybuchu skandalu autorka animacji zadeklarowała, że wycofuje się z tworzenia kolejnych "plastusiowych" produkcji dla TVP, a Telewizyjna Agencja Informacyjna podjęła natomiast decyzję o zawieszeniu w obowiązkach służbowych wydawcy programu "Minęła 20".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
jxl82

13 styczeń 2019 16:44

Pis doszedł do zaskakującej konkluzji podsumowującej "prezydenturę" Lwa Smoleńskiego.

Oceniono 1 raz

13 styczeń 2019 16:43

Durnota durnotę goni i durnotą pogania ot cała typ.

keram01

13 styczeń 2019 16:42

Banknot jak najbardziej prawdziwy.

yo1pek

13 styczeń 2019 16:41

Tłoczno przy korycie...

yo1pek

13 styczeń 2019 16:41

T³oczno przy korycie...

jxl82

13 styczeń 2019 16:41

Pis doszed³ do zaskakuj±cej konkluzji podsumowuj±cej "prezydenturê" Lwa Smoleñskiego.

yan57

13 styczeń 2019 16:40

i się wszystko wyjasiniło dlaczego był taki szum o plastusie i antysemityzm tam chodziło o użycie tego banknotu co moje podejrzenie że prowokacyjnie użycie tego banknotu przez p. Piele bp ona bardzo się ostatnio zrobiła anty PIS ... a RACHOŃ to już tydzień temu też nie prowadził programu WORONICZA i tak myślę że to zmiana formuły.

stachkaz47

13 styczeń 2019 16:40

ZDAJE siê ,¿e "zawodowi osrywacze" wle¼li we w³asne gó... po kolana.

Krzysztof Laudencki

13 styczeń 2019 16:39

Kał, szambo, mocz.... itd.

nalesniku

13 styczeń 2019 16:39

zostawcie rachonia, to taka biedna kreaturka, skrajnie ciezko uposledzona umyslowo

pemu

13 styczeń 2019 16:39

I dziwnym zbiegiem okoliczno¶ci Jaros³aw zaniemóg³ dzisiaj. Time to say goodbye!!!!!

Zaloguj siê Skomentuj

13 styczeń 2019 16:39

Aby oceniæ lub

prokuraturarejonowa

13 styczeń 2019 16:39

Skandal!!! Lech Rajmundowicz podobnie jak Jaros³aw Rajmundowicz nie maj± absolutnie nic wspólnego z narodem wybranym. To potomkowie rosyjskich ch³opów pañszczyznianych spod Odessy, ze wsi Greniówka. Ich wujek Wilhelm ¦wi±tkowski, kum z kumów z tej samej wsi, jako oficer NKWD zosta³ stalinowskim sêdzi± po 1945 i katem ¿o³nierzy podziemia niepodleg³o¶ciowego. M.in. zamordowa³ Pileckiego wyrokiem s±dowym. Przypisywanie Lechowi i Jaros³awowi Rajmundowiczom przynale¿no¶ci do narodu wybranego jest przejawem skrajnego antysemityzmu, bo oczernia ten naród (wybrany) w sposób niewyobra¿alny.