Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

"Wiadomości" TVP bardzo chciały pokazać pustki na spotkaniu ze Schetyną. Aż pomyliły miasta

12 październik 2018 14:48
113 13
"Wiadomości" TVP bardzo chciały pokazać pustki na spotkaniu ze Schetyną. Aż pomyliły miasta

W czwartek z mieszkańcami Olkusza spotkali się politycy Koalicji Obywatelskiej. Na spotkaniu obecni byli m.in. lider KO Grzegorz Schetyna i były minister infrastruktury Cezary Grabarczyk.

Do sprawy odniósł się Jarosław Olechowski, szef "Wiadomości" TVP. Olechowski nazwał to "niezamierzonym błędem", usprawiedliwiając jednocześnie materiał z wpadką tym, że na obu spotkaniach pojawiło się niewielu mieszkańców. "Szanowni Państwo, wskutek niezamierzonego błędu w WiadomosciTVP fragment mat...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
tedek1

10 grudzień 2018 18:46

Ogl±da³em na ¿ywo ten fragment TVP - nie by³ to przypadek,wg mojej oceny ca³y materia³ by³ tak zamontowany ¿eby postawiæ teze: nikt nie chce przyj¶æ na spotkanie przedstawicieli PO i ja uwiarygodnic przekazem.

Zaloguj siê Skomentuj

10 grudzień 2018 18:25

Aby oceniæ lub

dornjuan

10 grudzień 2018 18:25

W TVPIS nie ma przypadków. Nawet gdyby przysz³y tysi±ce to i tak by wyretuszowali. No a tak w ogóle, PO to nie PIS i klakierów autobusami nie wozi.

19orion87

10 grudzień 2018 18:07

Wszyscy pisowcy maja jedno ze sob± wspólne, mianowicie s± niekompetentni i nieudolni, niezale¿nie od tego, za co wezmê siê. I nie ma znaczenia, czy to jest pañstwo, teatr, stadnina koni czy na ten przyk³ad telewizja.

labeo

10 grudzień 2018 18:02

"Wiadomo¶ci" ju¿ same gubi± siê w swoich k³amstwach zupe³nie i jak Mateusz, mo¿e zatrudnijcie go?

aleksa66

10 grudzień 2018 17:39

Jak siê opozycjo nie ruszysz do roboty to bêdziesz winna upadku POLSKI!! Mo¿na siê wzi±æ w gar¶æ i wygraæ! Ja rz±dów pis-u d³u¿ej nie prze¿yjê!Ale co ja biedna emerytka mogê.

czechy11

10 grudzień 2018 17:14

Najgorsze jest ze ten ¿a³osny naród polski rzekomo tak mi³uj±cy prawde i wolno¶æ dopu¶ci³ i dopuszcza do tego aby ten zalisbycrzsd hañby narodowej plu³ mu w twarz. Pokacy deszcz 500+ pada

cezar85

10 grudzień 2018 17:07

a Brocha dosta³a nowe wid³y gnojne o tym jeszcze nie powiedzieli? na pewno bêdzie w wieczornym wydaniu

Oceniono 1 raz

12 październik 2018 14:48

No i w ten sposób GW jeszcze bardziej pognębiła Schetynę. Bo gdyby o tym nie Czerska nie napisała, to pies z kulawą nogą nie wiedziałby, że nie tylko w Olkuszu, ale i w Trzebini przyszło coś koło 20 osób, nie licząc dziennikarzy...

cezar85

12 październik 2018 14:48

a Brocha dostała nowe widły gnojne o tym jeszcze nie powiedzieli? na pewno będzie w wieczornym wydaniu

duszek

12 październik 2018 14:48

Co nie zmienia faktu ,że w Trzebini nie pojawił się pies z kulawą nogą.

saves

12 październik 2018 14:48

I co powiedział Grześ? Strzelam: "- Należy odsunąć pis od władzy, żeby znów było, jak było. "

yan57