Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Wiceprezydent USA ostrzega: miecz czeka w gotowości

19 kwiecień 2017 08:48
50 14
Wiceprezydent USA ostrzega: miecz czeka w gotowości

Wiceprezydent USA Mike Pence ostrzegł Koreę Północną, by lepiej nie sprawdzała możliwości amerykańskich sił zbrojnych. - Miecz czeka w gotowości - oświadczył Pence wizytujący Japonię.

Podczas spotkania z amerykańskimi żołnierzami na pokładzie lotniskowca USS Ronald Reagan, stacjonującego w japońskiej bazie Yokosuka, Pence zapowiedział także, iż w razie północnokoreańskiej prowokacji odpowiedź USA będzie "przytłaczająca i efektywna" niezależnie od tego, czy atak zostanie przeprowa...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 14
LanaKo 7 dni temu

19 kwiecień 2017 16:06

Nie przegrali, a teraz już w ogóle północna Korea nie miałaby szans, nawet przy wsparciu Rosji.

LanaKo 2 dni temu

19 kwiecień 2017 14:08

Rządzący Koreą płn. ich sponsorzy najwyraźniej zapomnieli.

jankesJ23 2 dni temu

19 kwiecień 2017 17:44

taa, a jak KP bedzie rzucala bombami na lewo i prawo bedziesz narzekal ze Stany nic nie robia

mysliciel 2 dni temu

19 kwiecień 2017 13:23

Kto mieczem wojuje od miecza ginie ... Szaleńcy dążący do kolejnych wojen zapomnieli o tym?

Maliniak666 2 dni temu

19 kwiecień 2017 15:22

Odsyłam towarzysza dowolnego podręcznika historii na temat Wojny Koreańskiej. Zdaje się że towarzysz ma same wydrukowane przed 89 r.

Weobelek25 2 dni temu

19 kwiecień 2017 13:17

Sama inwazja jest bardzo kosztowna. Amerykanie rozważają raczej sprawdzony atak na wybrane punkty. Zmasowany, taktyczny atak, który wprowadzi chaos i dezorientacje wojsk kima. Wybić zęby, a później pozostaje wytropić tzw Kwiat Narodu !!! Osłabić Koreę Północna do takiego stopnia aż będzie możliwa inwazja wojsk z Korei Południowej i

jawotr 2 dni temu

19 kwiecień 2017 12:51

W Afganistanie tyłki to dostali ruscy, już zapomniałeś jak wialiście z podkulonymi ogonami.

gadda33 2 dni temu

19 kwiecień 2017 12:44

Ja też ten wynik obstawiam ! Pierwszego dnia spadnie na tych bandziorów 27 bomb GBU-43

qolfa 2 dni temu

19 kwiecień 2017 12:30

Stawiam na Koree 1: 27

semen68 2 dni temu

19 kwiecień 2017 12:24

CIEKAWE PO CZYJEJ STRONIE OPOWIEDZA SIĘ CINY I ROSJA?

nowy68 2 dni temu

19 kwiecień 2017 13:30

Kto mieczem wojuje od miecza zginie !W korei juz raz przegrali !

johnny75 2 dni temu

19 kwiecień 2017 11:54

Wojna jest kwestią paru tygodni.

Zaloguj się aby oceniać

19 kwiecień 2017 11:01

kolejna prowokacja ze strony reżimu USA